חלונות 98


רק לא מזמן, באחד מסידורי הארונות, השלכתי דיסק התקנה של חלונות 98 (מקורי, באמת) ולדעתי במצטבר זו הייתה הפעם הרביעית. בהתחשב בזה שמאז 98 עברו 10 שנים ועל רוב המערכות הקיימות כיום הגירסה הזו לא תרוץ זה לא נראה כמו מעשה כל כך מטופש.
כמובן, ומרפי מחייך פה בצד, שברגע שזרקתי אותו הגיעה בקשת עזרה עם המרת מערכת ניהול ישנה שרצה על חלונות 98 למשהו קצת יותר מתקדם. כמה פשוט, חשבתי לעצמי, אצור מחשב ווירטואלי שיריץ חלונות 98, ואמשיך משם. כאמור, לקח לי כמה דקות של חיפושים כדי להיזכר בתשליך המדובר ולחבוט בראשי קלות (לא ממש כאב). האינטרנט תעזור אמרתי לעצמי ופתחתי את אתר הטורנטים האהוב עלי – מצחיק לראות שלא רק שעוד ניתן למצוא טורנטים של חלונות 98, אלא שהם אפילו מספיק נפוצים ויש להם בסיס משתפים איתן מספיק כדי להוריד את האימג' בתוך פחות משעתיים, מזל ששמרתי את הרשיון.

לדרג את הפוסט
4

6 תגובות על “חלונות 98”

 1. אם הייתי סופר את כמויות הדיסקים של ווינדוז שזרקתי (יותר מ-6 חוקיים + רישיונות)….גירסה שנייה, עברית, אנגלית, דיסקטים לבוט ועוד.
  הסיבה היא שאבא שלי היה סוכן מכירות של מחשבים / ציוד מחשבים.

  ועוד אבא שלי שואל אם אני אצטרך את זה, ואני כזה תוקע בו מבט של WTF…

  לא ציינת בשביל מה היית צריך 🙂

 2. עד היום, במחסן של הורי, ניתן למצוא קופסת דיסקטים 5.25" מלאה בשלל דיסקטים מתאימים. לדעתי, אי שם אפילו יש לי את הדיסקטים של התקנת חלונות 3.11.

  באמת צריך לצאת ולהציץ מה יש שם 🙂

 3. אני מחפש דוס ישן על דיסקט 3.5 בשביל איזה מחשב נייד (SHARP PC-7000) שמצאתי.
  סתם בשביל הענין, לא נראה לי שאני גם יצליח לתפעל את זה בצורה שתהיה שמישה לי.

 4. היום מיקרוסופט ירדה מה-CD לגמרי. קנינו רשיון לשרת WINDOWS 2008 וכל מה שקיבלנו הוא קישור להורדה.

 5. שי אתה יכול לשכוח מכך, אין סיכוי שהדיסקטים של 5.25 עדיין ישמרו את המידע 10 שנים אחרי שהפסיקו להשתמש בהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.