1 באפריל בגוגל


ארכיון מניירגוגל היא ככל הנראה אשפית המתיחות של 1 באפריל. מי שהגיע אל העמוד הראשי של הג'ימייל היום יכול היה להבחין בכותרת המכריזה על Gmail Paper, שירות הדפסה מבית ג'ימייל המאפשר למשתמשים לבקש את האינבוקס שלהם במהדורה מודפסת. גוגל תדפיס, תרכז ותשלח, על חשבונה, את כל החומר לבית הלקוח.
בדף ההסבר
המושקע של ה"שירות החדש" מדברים על כך שלא תהייה הגבלה בחומר המודפס והכל יתבצע כפי שהמשתמש רואה לנכון. קבצי וידאו וסאונד לא יודפסו כמובן אבל תמונות יודפסו על נייר גוגל איכותי (וממוחזר) ויצורפו אל התכתובת המודפסת בעזרת אטב נייר.

מתיחה נוספת מבית גוגל – כונן הרשת של גוגל – Gdrive. הסיפור התחיל בתור פוסט בבלוג של גוגל שנמחק לאחר מכן וכלל גם הפניה אל ה"שירות" שכמובן הניב דף שגיאה.

ולבסוף – הצנרת של גוגל – שירות רשת חדש מבית גוגל – רק השלך את הכבל אל תוך השירותים ונציגינו יחברו אותך בתוך 60 דקות לרשת.

עוד מבית ה 1 באפריל של גוגל:
גוגל רומנטיקה (2006)
גוגל משקאות ( ממתי זה?)
בסיס הירח של גוגל
גוגל פיגון-ראנק (2002)
גוגל מנטאלפלאקס (חיפוש מנטאלי, 2001)

נראה שאיפשהו לשאר האתרים נמאס מהמשחק הזה של 1 באפריל, או אולי סתם התרשלתי בחיפוש. מי שעוד לא מאכזבים הם Thinkgeek עם קסדת ה Wii שלהם, החיבור הידני לרשת החשמל והגדולה מכל – עניבת ה 8bit

גם טכנוקרטי אגב, במתעללים – עם שיכול אותיות קליל ובית הספר להומור יצר עמוד המציג כאילו פג תוקפו של הדומיין והוא מוצע למכירה בגו דאדי.

לדרג את הפוסט
3

תגובה אחת על “1 באפריל בגוגל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.