באפרודיטה חושבים שאתן מטומטמות


אחת הפריווילגיות השמורות לגברברי ארצנו היא תחתוני הבוקסר, במדינת ישראל בוקסר הינם תירוץ קביל גם כמכנסיים קצרים או בגד ים. ללכת לים בקיץ זו הפעולה הכי פשוטה עבורנו, זורקים בתיק עוד בוקסר ומגבת ויאללה מוכנים. את לעומת זאת, תתחילי להפוך את חנויות בגדי הים כבר מסוף מרץ בתקווה למצוא את בגד הים שישמש אותך לשנה הקרובה, התקציב שלך אגב, יספיק כדי לממן לכל גבר ישראלי מספיק בוקסרים כדי שיוכל ללכת בכל יום בשבוע לים ועדיין להופיע בכל יום בזוג אחר. אני לא יכול להגיד שאני מצליח להבין את זה, בסופו של דבר אלו תחתונים וחזיה ועדיין, אף בחורה שמכבדת את עצמה לא תעז להיכנס למימי הים ללא בגד ים המוגדר ככזה – והמחיר, כמובן ביחס הפוך לכמות הבד – ככל שיש פחות בד כך המחיר עולה (אולי בגלל האומנות הנדרשת בכדי לכסות הרבה עם כלום).

פירסומת של אפרודיטה
פירסומת של אפרודיטה

והנה חודש מרץ תם לו והאביב הגיע ועל אוטובוסי ארצנו (כמו גם במגזיננו, שלטי חוצותינו ושאר Xנו) התחילו להתנוסס להן כרזות המנסות לקרוא לך לגשת לסניף הקרוב של רשת X ולהצטייד בבגד ים חדש (או הסרת שיער, או _____ שאת ממש חייבת כדי להראות מ-א-מ-מ-ת בים) וכך עשתה גם רשת אפרודיטה – באחד הפקקים נעמד לידי אוטובוס הנושא את הפרסומת שניתן לראות כאן בתמונה. האותיות הגדולות הן "רוצה בגד-ים ביקיני ב 160 ש"ח?" ואילו בחלקה השני של המודעה מתנסס לו ההסבר הבא: קני ביקיני אפרודיטה ב 249 ש"ח וקבלי במתנה בגד ים ילדות בשווי 89 ש"ח. ניתן לשים לב שהמילים "קבלי במתנה" נכתבו בפונט אדום הגדול אך במעט מהכותרת מצד ימין בעוד שהפרטים – הבגד ים ב 249 והמתנה לילדות נכתבו באותיות כחולות קטנות. החשבון הוא פשוט – 249 פחות 89 שווים 160 ולכן, כביכול קיבלת את הביקיני שלך רק ב 160 שקלים ולא ב 250 השקלים אותם באמת שילמת.

אין ספק שהושקעה מחשבה בעיצוב של הפוסטר הזה, שהרי אם את ברכב או שאת עוקפת את האוטובוס או שהוא עוקף אותך. אם הוא עוקף אותך יקפוץ לך ה"קבלי במתנה" לעיניים וישר אחר כך "רוצה ביקיני ב 160 ש"ח" ואילו אם את עוקפת את האוטובוס תראי את החלקים המודגשים בסדר ההפוך – ביקיני, 160 ש"ח, מתנה. כך או כך – אם עדיין לא רכשת לעצמך בגד ים, יתכן ותקפצי אל סניף האפרודיטה הקרוב למקום מגורייך, תמדדי את הבקיני החביב עלייך, כמובן אחרי שהמוכרת תהנהן בחיוב לשאלתך "זה במבצע" מבלי להתיחס לתנאיו וכשתגיעי לקופה, אחרי שכבר מדדת תגלי להפתעתך שהמחיר האמיתי הוא 249 ש"ח ואלא אם יש לך ילדה קטנה (באיזה טווחי גילאים זה בגד ים ילדות?) הרי שהמבצע אינו עבורך. אבל כבר הגעת ומדדת ובחרת ואת כבר בקופה וזה רק 90 שקלים יותר ממה שתכננת להוציא וכך, ככל הנראה, את תמסרי את הויזה למוכרת, לא מבלי שתסנני איזו קללה קטנה לעצמך ותבטיחי שלעולם לא תדרכי שם יותר, לפחות עד המבצע הבא.

לדרג את הפוסט
0

תגובה אחת על “באפרודיטה חושבים שאתן מטומטמות”

  1. ממש צרם לי בעיניים לראות את זה על אוטובוסים. יש סיכוי לתבוע אותם על פרסום כוזב, או שהאותיות הקטנות מבטלות את הגדולות?

    כך או כך, לא עלה בדעתי להיכנס לאפרודיטה, שמחיריה המופקעים ידועים לכל, כך שזה בסדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.