Deprecated: Creation of dynamic property CF\WordPress\DataStore::$logger is deprecated in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php on line 23

Deprecated: Creation of dynamic property CF\WordPress\Proxy::$pluginAPI is deprecated in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/Proxy.php on line 31

Deprecated: Creation of dynamic property SyntaxHighlighter::$brush_names is deprecated in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/syntaxhighlighter/syntaxhighlighter.php on line 248

Deprecated: Creation of dynamic property SyntaxHighlighter::$specialchars is deprecated in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/syntaxhighlighter/syntaxhighlighter.php on line 326
המכללה | Rave? עוד פעם?
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Rave? עוד פעם?

לפני שנתיים, ניסתה להידחף אל השוק חברה בשם RAVE, בעזרת קמפיין השקה שחילק ערימות של משקפי שמש ושעונים חינם לכל דורש. חינם, אם מתעלמים מהתשלום של 40 שקל עלויות משלוח.
שני משקפי שמש ושעון הגיעו אלי דרך החברה הזו, השקעה של 120 שקלים, ששימשה אותי בצורה לא רעה בכלל במשך תקופה ארוכה. מדי פעם ניסיתי להפנות אנשים אל החברה הזו משום מה לרוב הניסיונות שלי נענו בהרמת גבה וניסיון לבדוק איפה הנתח שלי בעוגה.
אז זהו, שלא היה שום נתח, רק ניסיון להפיץ את המידע לכמה שיותר אנשים, לא שזה שינה יותר מדי, החברה נעלמה עוד לפני 2007 כמדומני, משהו על אי סדרים ופשיטת רגל.

אתמול נחת אצלי בתיבה מייל על השקה מחודשת של המותג. 40 אלף זוגות משקפיים יחולקו ל 40 אלף הראשונים שיכנסו לאתר ויזמינו זוג בעלות של "דמי טיפול ומשלוח" (שזה שם יפה ל 10 שקלים משלוח 30 שקלים משקפיים).

הדגם 2602PCM מוכר, החברה קצת פחות?
הדגם 2602PCM מוכר, החברה קצת פחות?
משהו אחר שקצת מטריד אותי זה ההתהדרות ב"מותג האופנה RAVE" כשלמעשה, לא הצלחתי למצוא את אתר הבית שלו. הייתי מצפה מ"מותג אופנה אמריקאי שמייצר ג'ינסים כבר מ 1921" שלכל הפחות יחזיק בדומיין כגון RaveClothing.com אם לא ב rave.com, או אולי אפילו יפיק כמה תוצאות חיפוש בולטות במיוחד בגוגל – נאדה, גורנישט, רק ניסיון לגגל את אחד הדגמים המוצגים באתר של רייב (2602PCM) הוביל לדגם זהה באתר אחר שרצה עבורם 27$. המילה Rave לא הוזכרה שם.
למעשה, נראה כאילו מישהו מנסה לשווק פה משקפיים פשוטים תחת שם של "מותג אמריקאי", אני לא יודע אם המותג הזה אכן לא קיים, אני לא הצלחתי למצוא אותו (אם מישהו מכיר, אשמח ללינק). הרעיון פשוט – מחלקים 40 אלף זוגות בחינם ואחר כך שאנשים ירוצו לחנויות, הניסיון הקודם מעולם לא הגיע למצב של מכירה בחנות למיטב ידיעתי, למעשה, למיטב ידיעתי הניסיון הקודם מעולם לא הגיע למצב של "מותג".

ובכל זאת
40 שקלים בשביל משקפי שמש זה לא הרבה כלל וכלל ולפעמים אפילו משתלם אם נופלים על זוג איכותי. ככה נכתב באתר החברה:

וכמה מילים חשובות לא פחות, בנושא איכות: אנו מתחייבים על איכות מוצרינו. כולם בלי יוצא מהכלל נושאים תג אחריות של שנה אחת מיום הרכישה. כל משקפי שמש הם בעלי עדשות פוליקרבונט מלוטשות למניעת שריטות, הכוללות ציפוי אנטי ריפלקס פנימי, וציפוי אנטי UV חיצוני להגנה מושלמת ( 100% ) מפני קרני השמש UVA ו UVB ולמניעת סינוור. העדשות מעניקות ראייה חדה, דינמית, בהירה וחסרת עיוותים.
כל משקפי השמש נושאים את אישור מכון התקנים הישראלי (ת"י 1898)
ומאושרים ע"י מכון התקנים האמריקאי (ANZI Z80.3 high UV protection standards)
וכן תואמים את דרישות התקינה האירופאית למשקפי שמש:
European directive 89/686/eec with standard pr-en-1836: 1997 sunglasses for general use

אני לא יודע מה בדיוק אומרים פה תווי התקן, בדף השאלות הנפוצות החברה מתחייבת שבמקרה והמוצר פגום הם יאספו אותו ויחזירו את התשלום. האם שווה להסתכן? האם זה בכלל סיכון? עניין של טעם אישי, זה בטח לא שונה במיוחד מחוברת המבצעים שמקבלים עם הויזה או המתנות מעיסקה טובה – אין שום בעיה לשים את הכסף, כל זמן שברור לך מה הולך להגיע.

לדרג את הפוסט
0

Posted

in

by

Comments

15 תגובות על “Rave? עוד פעם?”

 1. תמונת פרופיל של משה

  ניצן שלום
  שמי משה, ואני נמנה על הנהלת רייב בישראל.
  קראתי את הפוסט שלך ולהלן מספר תשובות לשאלותיך וכן מספר הבהרות:
  1. rave הינו מותג אמריקאי מקומי (המשווק ברחבי ארה"ב בלבד).
  2. המותג הינו מותג אקססוריז ורק חלק קטן ממוצריו הם משקפי שמש. למותג יש גם שעונים, תיקים, ארנקים, עטים, צעיפים, חגורות תכשיטים ועוד…
  3. 10 ש"ח הם אכן עלות המשלוח בארץ, אך מה עם המשלוח מארה"ב? מה עם האריזה עצמה? מה עם כ"א שאורז אותם? לכל אלה יש עלויות. אנו מממנים את עלות המשקפיים עצמם. ותוכל להסכים ש 39 ש"ח הם סכום זניח עבור מוצר שמחירו בחנויות לא פחות מ 300 ש"ח.
  4. איכות: איכות משקפי השמש של רייב לא נופל מאיכותם של משקפיים ממותגים בינלאומיים מוכרים הנמכרים במאות ש"ח. עובדה: ציינת שהמשקפיים שהזמנת שימשו אותך זמן לא מבוטל.
  5. אנו הנהלה חדשה ורכשנו את זכיון השיווק למותג בישראל. נכון, היה נסיון כושל לייבא המותג לישראל. נעשו טעויות בעבר ועלינו מוטלת האחריות לתקנם.
  6. שרות הלקוחות שלנו הוא מהטובים בישראל וזאת לא קלישאה. המוקד מונה 16 מוקדניות ופועל 24 ש ביממה. נסה אותנו….
  7. השקענו משאבים רבים שעלו לנו מאות אלפי ש"ח.
  הפקנו קמפיין אופנה מצולם עם הפרזנטורים אלון הרלב ורות גונזלס. השקענו למעלה מ 40000 ש"ח באתר דינמי משוכלל. מערכותנו הממוחשבות לא יביישו אף חברה גדולה בישראל. (עובדה, עלינו על הפוסט שלך עוד באותו היום שנכתב- יש לנו מערכת ניטור הסורקת את רשת האינטרנט). מטרתנו היא להטמיע המותג בישראל ואנו גם נצליח. אנו נפתח בסוף השנה 4 חנויות של המותג בהם ניתן יהיה למצוא את מוצרי המותג (לא רק משקפי שמש) וכן מותגים אמריקאים מקומיים נוספים.
  8. אנו מתכוונים להוות אלטרנטיבה רצינית עבור הצרכן הישראלי הרוכש כמליון משקפי שמש בשנה במחירים שערורתיים. עלות הייצור של משקפי שמש בסין לא עולה על 5 דולר (כן, גם המותגים הגדולים מייצרים שם). לפיכך אין כל סיבה לרכוש משקפי שמש במאות עד אלפי ש"ח. מישהו שם עושה עליכם הרבה כסף.
  9. משקפי השמש של רייב יימכרו בחנויות במחירים מקסימליים של עד 300 ש"ח (וגם אלה יהיו פולרייז).
  10. אגב, ראה כתבה על ארוקה מאתמול בידיעות אחרונות ותבין שמאכילים את הצרכן לוקשים.
  11. כתבת ואני מצטט: "רק ניסיון לגגל את אחד הדגמים המוצגים באתר של רייב (2602PCM) הוביל לדגם זהה באתר אחר שרצה עבורם 27$. המילה Rave לא הוזכרה שם.
  למעשה, נראה כאילו מישהו מנסה לשווק פה משקפיים פשוטים תחת שם של "מותג אמריקאי".
  — אתה טוען שהמשקפיים פשוטים, הכיצד הם עולים בארה"ב 27 דולר? זה פשוט? מהם 39 ש"ח לעומת 27 דולר?
  12. לשאלתך לגבי התקנים: המשקפיים מיוצרות בסין ע"י חברת המותג ומיובאות כמובן לארה"ב. בכניסתם לארה"ב (כל משקפיים) עליהם לעבור בדיקה של ה FDA. בארה"ב התקן אינו מחייב מסנן קרינה UV400 אלא רק DROP BALL TEST שהוא מבחן הבודק את עמידות העדשה בפני פגיעה. הבדיקה: הפלת גולת מתכת במשקל 67 גרם מגובה מטר על העדשה. אם העדשה לא נשברה – עומד בתקן. כאשר אנו מייבאים את משקפי המותג מארה"ב לישראל אנו מחוייבים (כמו כל מוצר) בבדיקת מכון התקנים. בישראל קיים תקן למשקפי שמש מספר 1898 שהינו זהה לתקן האוסטרלי המחמיר בעולם. בישראל כן בודקים שהעדשה מסננת קרינת UVA ן UVB ברמת UV400 במינמום 99%.
  כל משקפי המותג רייב נושאים תו תקן ישראלי ואמריקאי.
  13. דיברת על עסקה טובה- היה לנו זול יותר לפרסם בחוברות כרטיסי האשראי ועסקה טובה מאשר להשקיע משאבים כה רבים. היינו לפחות גם מרויחים קצת כסף.
  14. מדוע בחרנו בשיטת שיווק זאת? 1. החברה האם מחייבת אותנו להחדיר המותג כך, בדיוק כפי שהוא הוחדר בארה"ב. שנית, החדרה שכזאת זולה יותר מפרסומת בטלויזיה וגם אפקטיבית יותר. כך גם יוכלו הצרכנים להתנסות במוצרי המותג.
  15. הכברתי במילים ולסיום אני מזמין אותך להזמין זוג משקפי שמש מהקולקציה שלנו על מנת שתיווכח שאנו אמיתיים וכוונותינו רציניות.
  16. לשאלת האתר הבינלאומי. יש כזה. אבדוק מהו ואחזור אליך מחר עם תשובה.

  אם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהם.

  בברכה

  משה
  RAVE

  1. תמונת פרופיל של ~ניצן~

   שלום משה, ותודה רבה על התגובה המפורטת. כפי שאמרתי, אין לי שום דבר נגד המוצרים של רייב, צרכתי אותם בעבר ונהניתי מהם מאוד (עד שדרסתי את המשקפי שמש עם האופנוע).

   1. יתכן, כפי שאמרתי, הייתי מצפה למצוא מותג כזה גדול בגוגל ולא הצלחתי. זה גרם להרמת גבה
   2. אני יודע, גם היה לי שעון של RAVE 🙂
   3. לא באתי בטענה על המחיר, ברור לי מאיפה מגיע 40 שקלים וכן, אני מסכים שזה מחיר זניח.
   4. אופטיקנה עכשיו חגגו 60 שנה, היה להם מבצע של שלל זוגות ב 100 שקלים, אף אחד מהם לא היה מותג מוכר. קניתי שני זוגות (אחד לאלגנט, אחד לאופנוע) והם הרבה יותר טובות מהג'ולבו שלי.
   5. אני מאחל לכם בהצלחה, אני אשמח.
   6. מקווה שלא אצטרך.
   7. יש לי פה קצת הסתייגות, ניסיתי להזמין זוג משקפי שמש מהקטלוג שלכם אתמול. הצלחתי לבחור את הדגם, להרשם, להזין כתובת וכ' אבל כשהגעתי אל שלב התשלום – המערכת שלכם נכנסה לסוג של לופ בלתי סופי שהעביר אותי שוב למסך ההזמנה הראשון. ככל הנראה זה בגלל שאני משתמש בפיירפוקס, מצד שני, 35% מהקוראים של הבלוג הזה משתמש בפיירפוקס, אני לא יודע כמה באמת ינסו לבצע רכישה, אבל זה אומר שיש סיכוי ש 35% מהאנשים שיגיעו מכאן יפלו בשלב הרכישה.
   באשר למערכות ניטור, יש לי הרגשה שיותר מדובר כאן במערכות סטטיסטיקה / לוגים של שרת שבודקים אתרים מפנים ומקפיצים אצלכם איזושהי הודעה כשמישהו מגיע ממפנה זה או אחר. לחילופין, גיגול עצמי של משקפי שמש rave מוביל את הפוסט הזה עוד בעמוד התוצאות הראשון (seo עובד :-))
   8-11. מסכים, מקווה למחיר נמוך ותחרותי, מקווה למוצר איכותי, וברור לי שהדברים נמכרים פה במחירים מופרכים בעיקר בגלל הלוגו. השאלה היא אגב, לא מה יקרה בהשקה אלא האם RAVE שיעלו 300 ש"ח יוכלוו להתמודד עם ג'ולבו באותו טווח מחיר.
   12. תודה על המידע
   13-14. עיסקה טובה הם סוג של רמאים, אני לא יודע אם נכנסת לקרוא את הפוסט אליו המילה קישרה. עם זאת, לא הכל שם רע והם כן מספקים מוצרי צריכה במחירים הולמים. ההתיחסות לעיסקה טובה לא באה כדי לפגוע אלא כדי להציף את שיטת השיווק של חינם + דמי משלוח על מנת להגדיל ולבנות מועדון לקוחות.
   15. תודה, הזמנתי.
   16. אשמח.

 2. תמונת פרופיל של אייל
  אייל

  לפני קצת פחות מחודשיים ראיתי את הפרסום. התייעצתי עם מס' אנשים שאני עובד איתם (בין היתר כי זה הרעיון של הקמפיין – לספר לאחרים על המבצע) והתגובות היו שליליות. אחת מהעמיתות לעבודה אפילו סיפרה שהיא רכשה פעם מזמן משקפי שמש Rave והפלסטיק של המסגרת חלש ונשרט ובכלל המשקפיים הן משקפי צעצוע.

  החלטתי שאני מוכן "לסכן" 78 ש"ח. הזמנתי 2 זוגות משקפיים מהאתר. תהליך ההזמנה היה פשוט, המשקפיים הגיעו תוך כ-7-10 ימים ואני בינתיים מאד מרוצה מהמשקפיים.

  בדיעבד, מס' ימים לאחר ההזמנה, סיפרתי לאחי הקטן על הקמפיין. אחי הקטן, שמתמצא יותר ממני גם במשקפי שמש וגם במותגים אמר שהוא לא שמע על החברה (וניחש שזו חברה שמתעסקת בנעלי ספורט) והמליץ לי לא לתת כרטיס אשראי לחברה כזאת (אבל, כאמור, זה היה כבר אחרי שהזמנתי).
  בתקופה שהזמנתי הוצגו באתר הרבה משקפיים שלא היו במלאי ולכן לא היתה אפשרות להזמין אבל מס' ימים לאחר ההזמנה, כשהראתי לאחי את האתר, ראיתי הודעה באתר שביולי ה"סטוק" ייתחדש. לא בדקתי אבל אם המלאי אכן התחדש אז בהחלט הייתי ממליץ למי שרוצה משקפי שמש כן להזמין. באמת שאין פה יותר מדי מה להפסיד.

  לגבי עסקה טובה – רק נפילות. מוצרים נחותי ולרוב מגיעים פגומים (כנראה שהרעיון הוא מכירה של מוצרים פגומים, בלי לספר שהמוצר פגום, במחיר זול). בכל הזמנה מנסים לדחוף לך עוד ועוד "שדרוגים" ומוצרים נלווים. וכמובן – בכל מקרה אתה "זוכה" במתנה היקרה ביותר. ממש לא מומלץ. כנ"ל לגבי "מדיה דיירקט".

 3. תמונת פרופיל של kasandra q
  kasandra q

  בוקר טוב,
  מכירה את החברה הזו,
  הזמנתי את המשקפיים לפני כחודש וקיבלתי אחרי שבוע-
  אחלה משקפיים ואחלה אלטרנטיבה,
  במקום להשקיע 400 שקל במשקף.
  (מעבר לזה- לי ממש לא אכפת אם מדובר במותג אמריקאי או אוזבקי, העיקר שמגן על העיניים לא?)

 4. תמונת פרופיל של ארז

  תמיד אמרתי לעצמי להיזהר מאפקט ה-עדר
  והנה מצאתי את עצמי מזמין 2 זוגות משקפיים מתוך
  נהירה לאפקט העדר.
  ראיתי "כתבה" ב-וואלה, שזה בעצם היה פרסומת,
  נכנסתי, רשום הזמינו כבר עשרים אלף, כל העדר
  כבר קנה את המשקפיים @@@@ מה איתך ?????

  יאאלה, נצטרף לעדר.
  אין לי ספק שהם קונים את המשקפיים הללו במחיר נמוך מאוד מאוד מאוד, ממש גרושים.

  הם מביאים מכולות, ומוכרים בזול, וברווח.
  כן, 39 שח, בזול וברווח.

  אפשר לייבא הרבה מוצרים בכמויות אדירות, הם משווקים את המוצר בדחיפה עוצמתית, ומוכרים אלפים.

  הנה לך מוצר בעלות נמוכה מאוד, נמכר ברווח נמוך מאוד, אבל שהכמויות אדירות, יש לך רווח יפה.

  בהצלחה לרשת, אני קניתי את המוצר, אין לי ספק שזה מוצר נחות, ושנפלתי לאפקט העדר, אבל זה בסדר מבחינתי, גם אם המשקף בית שימוש, אני מאמין שאולי אהנה ממנו פחות או יותר.

  אני רק מקווה שאפשר לסמוך עליהם שכרטיס אשראי שלי בידיים שלהם. זה הדבר היחידי שמדאיג אותי.

  נ.ב
  אני לא מאמין שיפתחו חנויות, אשמח לחיות בשביל לראות.

 5. תמונת פרופיל של בחור טוב

  אז מה אתה אומר, חודשיים אחרי שהזמנת? ממליץ או לא?
  נתקלתי בקמפיין שלהם רק השבוע ונכנסתי כמה פעמים וראיתי שהמלאי מתעדכן מדי יום.

  אז מה אתה אומר? כדאי להזמין?

 6. תמונת פרופיל של יעל
  יעל

  אני הזמנתי מהם משקפיים, הם הגיעו אחרי חודש וחצי (בגלל החגים…) ואני דווקא מאוד מרוצה.
  הם ממש לא נראים לי משקפי צעצוע הן נראות איכותיות ומסיביות. בנתיים אני מרוצה מאוד, למרות החששות שהיו לי בהתחלה.
  ממליצה בחום!

 7. תמונת פרופיל של אורן

  rave
  אם זה מריח כמו מכולה מסין זה מכולה מסין
  אם זה מריח כמו מכרת ונעלמת זה מריח נכון
  אם זה מריח כמו שלעולם לא יהיו סניפים וזה בלוף שיווקי, אז זה כנראה נכון
  אם יש לכם חשש לקנות, אז למה לחשוש ?

  היכן שיש ספק, אין ספק. מוותרים.

 8. תמונת פרופיל של לימור
  לימור

  רכשתי זוג משקפיים אחד בתאריך 15.10.2008 את המשקפיים לא קבלתי עד היום. דצמבר בפתח. כל הזמן מבטיחים ומוסיפים כמה ימי עבודה.התחושה שלי שמדובר בעוקץ.

 9. תמונת פרופיל של אבי חליווה
  אבי חליווה

  קיבלתי מייל מידידה התפתתי למבצע, קיבלתי את המשקפיים אחרי חודש וחצי אחרי עשרות טלפונים למוקד, שם ביקשתי איסוף עצמי- ולא איפשרו לי

  קיבלתי משקפיים מצועצעות שמוכרים בתאילנד ב 2 ש"ח
  ובשום מקום ע"ג המשקפיים לא מופיע המותג RAVE

  אלא רק מדבקה made in china

  אני ממש לא ממליץ

 10. תמונת פרופיל של טכנאי מחשב

  קיבלתי במתנה משקפיים כאלה ואני מאוד מרוצה. ממליץ בחום.

  1. תמונת פרופיל של שחר

   איפה הם?
   האם הם פשטו רגל?

 11. תמונת פרופיל של אלמוני/ת

  יום אחד החברה סגרה את שעריה, אתר האינטרנט שלה יורד מהאוויר, כולל זה ה"אמריקאי" וניתקה את הטלפונים. לא יהיה זה מוגזם לנחש שהמשקפיים שנמכרו ב-40 ש"ח, עלותם האמיתית היא "אחרת". עד כמה אחרת? תשאלו את הבנק של הבעלים.

  1. תמונת פרופיל של ~ניצן~

   זה בדיוק מה שטענתי בפוסט, לא הופתעתי לגלות שברגע שהם נפטרו מהמכולה הם סגרו את שעריהם, זו בדיוק חזרה על התרגולת מפעם קודמת. כשראיתי שהדומיין שלהם פג תוקף ניסיתי לרכוש אותו, לצערי מישהו אחר הספיק לעשות זאת לפני, אני לא אתפלא אם אגלה שיש עוד מכולה בדרך.

 12. תמונת פרופיל של תומר

  קולקציה לא רעה בכלל, טרנד שחולף, לכן לא שווה השקעה גדולה מידיי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/DataStore.php:23) in /home/nitzan_n2b/n2b.org/wordpress/wp-content/plugins/cloudflare/src/WordPress/HTTP2ServerPush.php on line 79