עיסקה טובה – מצלמה בחינם

המצלמה המדוברת מאתר החברה
אמא שלי, קיבלה את אחד העלונים הללו של "עיסקה טובה" שמבשר לה בדף מהודר על זכייתה בפרס הראשון במבצע "הפרסים" ללקוחות אשר ביצעו הזמנה בשנת 2005 – מצלמה דיגיטלית בחינם בשווי של 400 שקלים בחינם (לא כולל משלוח – 49.90 ש"ח). מצלמה דיגיטלית בחינם זה תמיד משמח ולמרות שמחירן של המקצועיות הוא בן ארבע ספרות הרי שבעד 500 שקלים אפשר להשיג מצלמות דיגיטליות תוצרת סין בלי שם, שבהחלט יעשו את העבודה וחלקן אפילו בצורה נאה. לרגע חייכתי ולקחתי את הפרוספקט המהודר (שהיה מצורף לדף המהודר) שהיה מורכב מ 8 עמודים שסיפרו על היתרונות של הצילום הדיגיטלי ועד כמה המצלמה הזו נפלאה.

ריפרוף חטוף בפרוספקט כבר התחיל להעלות את רמת החשד שלי. זה התחיל בעובדה שלמצלמה בכלל אין מסך LCD (רק צג פונקציות דיגיטלי), המשיך בכך שלא פורט סוג הזיכרון להרחבה (מישהו נתקל היום במצלמה בלי אפשרות הרחבת זיכרון?) והסתיים בלוגו שהתנוסס על כל עמוד בגאווה – digicam 300k.

לצורך ההשוואה – המצלמות בסלולרים הפשוטים היום הן בד"כ מצלמות של 1.3 מגה פיקסל ובמתקדמים יותר 2 מגה פיקסל ואילך. הגדילה החברה לעשות וצירפה תמונה של המצלמה הזו מחוברת למחשב מקינטוש כאשר התמונה תופסת גודל של כ 80% מהמסך ועדיין חדה ומדהימה.

בקיצור, נראה כאילו מישהו טס לסין, הביא סטוק של מצלמות צעצוע לילדים והחליט לשווק אותן בארץ כמצלמות מדהימות ב 400 ש"ח. (אם מתבקש רישום – שם משתמש: user, סיסמא: passwoerd) אני מניח שזה לא חדש, אנחנו מקבלים את המכתבים הללו על בסיס חודשי ובכל חודש אנחנו "זוכים" במבצע "בלעדי" של מוצר "מדהים" ב"חינם". הפעם, זה פשוט הרגיז – מעניין אם הכתבה הזו רלוונטית, ואם נפסיק לקבל את המכתבי שטויות הללו רק בשביל לשמוע את המוקדניות מנסות למכור לנו מוצרים "בלעדיים" במחירים "זולים ומדהימים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *