עיסקה טובה – מצלמה בחינם

המצלמה המדוברת מאתר החברה
אמא שלי, קיבלה את אחד העלונים הללו של "עיסקה טובה" שמבשר לה בדף מהודר על זכייתה בפרס הראשון במבצע "הפרסים" ללקוחות אשר ביצעו הזמנה בשנת 2005 – מצלמה דיגיטלית בחינם בשווי של 400 שקלים בחינם (לא כולל משלוח – 49.90 ש"ח). מצלמה דיגיטלית בחינם זה תמיד משמח ולמרות שמחירן של המקצועיות הוא בן ארבע ספרות הרי שבעד 500 שקלים אפשר להשיג מצלמות דיגיטליות תוצרת סין בלי שם, שבהחלט יעשו את העבודה וחלקן אפילו בצורה נאה. לרגע חייכתי ולקחתי את הפרוספקט המהודר (שהיה מצורף לדף המהודר) שהיה מורכב מ 8 עמודים שסיפרו על היתרונות של הצילום הדיגיטלי ועד כמה המצלמה הזו נפלאה.

ריפרוף חטוף בפרוספקט כבר התחיל להעלות את רמת החשד שלי. זה התחיל בעובדה שלמצלמה בכלל אין מסך LCD (רק צג פונקציות דיגיטלי), המשיך בכך שלא פורט סוג הזיכרון להרחבה (מישהו נתקל היום במצלמה בלי אפשרות הרחבת זיכרון?) והסתיים בלוגו שהתנוסס על כל עמוד בגאווה – digicam 300k.

לצורך ההשוואה – המצלמות בסלולרים הפשוטים היום הן בד"כ מצלמות של 1.3 מגה פיקסל ובמתקדמים יותר 2 מגה פיקסל ואילך. הגדילה החברה לעשות וצירפה תמונה של המצלמה הזו מחוברת למחשב מקינטוש כאשר התמונה תופסת גודל של כ 80% מהמסך ועדיין חדה ומדהימה.

בקיצור, נראה כאילו מישהו טס לסין, הביא סטוק של מצלמות צעצוע לילדים והחליט לשווק אותן בארץ כמצלמות מדהימות ב 400 ש"ח. (אם מתבקש רישום – שם משתמש: user, סיסמא: passwoerd) אני מניח שזה לא חדש, אנחנו מקבלים את המכתבים הללו על בסיס חודשי ובכל חודש אנחנו "זוכים" במבצע "בלעדי" של מוצר "מדהים" ב"חינם". הפעם, זה פשוט הרגיז – מעניין אם הכתבה הזו רלוונטית, ואם נפסיק לקבל את המכתבי שטויות הללו רק בשביל לשמוע את המוקדניות מנסות למכור לנו מוצרים "בלעדיים" במחירים "זולים ומדהימים".

לדרג את הפוסט
5

Comments

40 תגובות על “עיסקה טובה – מצלמה בחינם”

 1. תקשיב,
  חצובה ב50 ש"ח זה לא כזה עסק רע.

 2. תמונת פרופיל של קובי
  קובי

  עיסקה טובה זה דבר מדהים…
  לא יודע איך אבל כל חודש אני זוכה במשהו.. זכיתי בקומקום… 50 שקל במקום 700 מדהים.

 3. 300k?
  זה קצת כמו מצלמה חד פעמית, לא?

 4. אני חושב, שהמצלמות web שנטוויז'ן חילקו בזמנו למתחברים חדשים – היו בעל יותר מ300K. למעשה, המצלמה הדיגיטלית הראשונה שקניתי (ב 300 שקל) הייתה של 1 מגה פיקסל והיא הייתה בשנת 2002 כמדומני.

 5. ואצלי ניתן לקבל מצלמה חינם אין כסף, ללא דמי משלוח..(:
  http://fat-fish.co.il/he/115/cammera4free

 6. אתה לא היחיד… עסקה טובה האלה מנסים לתת לי צ'יפסר כבר כמה חודשים ב"חינם" חחח
  אני לא מבין מה זאת החברה הזאת .. פשוט חברה של משועממים !

 7. תמונת פרופיל של bennyg
  bennyg

  אני חשוב שהחברה הזאת זה בולשיט אחד גדול פעם אחרונה אני מזמין מהם משהו אפילו שזה חינם סתם חברה שממציא לך משהו חינם ואז דוחפת לך דברים בתשלום כרגיל אין דבר כזה חינם חברה תילמדו!!

 8. תמונת פרופיל של לירון
  לירון

  עיסקה טובה – אתם כאלו גנבים מעניין מה נמצא מאחורי כל המתנות האלו שאתם מחלקים ועוד מצלמה דיגיטלית שמנסים לתת מתנה עבור כל חודש 40 שקלים על מה על צעצוע? נציגים תפסיקו לגזול מאנשים ולחשוב שתקבלו העלאה במשכורת על כל עסקה מדינתנו היקרה הרי במדינה הזו אין דבר בחינם תבינו ותעבירו..

 9. תמונת פרופיל של אקי יפרח
  אקי יפרח

  אני גם קיבלתי את המצלמה ואין לי את הדרייבר שלה אם מישהו יוכל להעביר לי את הטלפון של העסקה הטובה הזו שאני אוכל לבקש מהם את הדרייבר אני אודה לו מאד לשלוח לאימייל בבקשה! ונ.ב המצלמה בסדר גמור אחרי הכל זו גם מצלמת אינטרנט ואני לא חושב שיש צורך לציין כמה עולה מצלמת אינטרנט 1.3 מגה

 10. בעיה בעסקה טובה שהיא טובה למפרסם אבל לא ללקוח. המענין הוא שבפרוספקט הכל נראה גדול ויפה אך במציות הכל מיניטורי כמו הבלנדר שהם פרסמו או המחבת לסטקים.מענין שלחברה כל כך טובה אין פקס לתקשור. רינה

 11. תמונת פרופיל של עילום שם
  עילום שם

  אני ממליצה לכל מי שמגיעות אליו הבייתה חוברות של עיסקה טובה, וטלפונים מטרידים מאותה חברה – להיזהר מהרמאים השקרנים הללו, שמוכרים ז ב ל במאות שקלים, וההורים הפתיים שלנו, שמצליחים לעבוד עליהם,מאמינים שמדובר במשהו איכותי.
  תתביישו לכם! ר מ א י ם. אלוהים ישלם לכם!

 12. תמונת פרופיל של אוראל
  אוראל

  אויי בחיי אתם חבורת עלוביים.
  כדיילהעשיר את השכל הלא כל כך רב שלכם אז בקשה : עיסקה טובה זוהי חברת שיווק ישיר רצינית הפועלת בנאמנת כבר 18 שנים ללקוחותייה.
  חברה זו היא חברה שבה הלקוח יכול לטלפן למס' הטלפון לקבל מיידע עדכני על ה"זכייה" ולרכוש מוצרים כרצונו .
  בעיסקה טובה אתה מקבל שירות מעולה ובנוגע לכך שהוזכר משועממים , מי אתם שתגידו ניראה אתכם מחזיקים 18 שנה בארץ קשה כמו שלנו ושורדים חברה קשת יום כמו שלנו. אנשים כמכם משועממים שרושמים באינטרנט על זה שסב סבם קיבל פרוספקט הם המשועממים ובנוגיעה ל"עילום שם" ה' ישלם לך על הדברים שאמרת .
  בתודה ומקווה שתסכילו להבא..
  אוראל

 13. אוראל, אחרי שקראתי את התגובה שלך, נותר לי רק לשאול – מה הקשר שלך לחברת עיסקה טובה?

  יצא לי לחטוא לא פעם ולא פעמיים בהזמנות מחברת עיסקה טובה, בדרך כלל זה בגלל אותו ברושור שמגיע הביתה וזועק "זכית" ו "מגיע לך". אומנם בצילום דיגיטלי אני מבין (מספיק כדי להגיד לך שהמצלמה שבפרוספקט נחשבה "שיא הטכנולוגיה" בתחילת 2006), אבל יש גם מוצרים שאינם בתחומי ההבנה שלי. אז כן, גם אני לפעמים מזמין, אבל כשמזמינים שמיכת פוך למשל מצפים לקבל שמיכת פוך ולא שתי יריעות בד שביניהן נתפרו כמה נוצות.
  אגב, בכל צלצול שכזה נתקלים ישר במוכרנית מיומנת שמנסה לדחוף לך את כל הקטלוג לתוך ההזמנה בשיטת המגיע לך גם חבילת מגבות, חבילת בוקסרים, סט סירים וכן הלאה מבלי לתת לך להשחיל "להתראות".
  לסיכום אוראל, אולי עיסקה טובה היא חברת שיווק רצינית, אבל מעיון בקטלוגים שלה – אין שם שום עיסקה טובה אמיתית שאי אפשר לקבל בשפע של מקומות אחרים.

 14. תמונת פרופיל של שרה
  שרה

  עיסקה טובה הם רמאים המנצלים בעיקר קשישים !!!!! אין שום אפשרות לדבר איתם בטלפון חוץ מההזמנות כמובן. ניסיתי להשיג את המנהל או אחראי כלשהו אך עשרות פעמים טרקו לי בפרצוף.
  ראו הוזהרתם. נא להעביר הלאה כדי למנוע עוגמת נפש מאנשים נוספים

 15. תמונת פרופיל של אליבו
  אליבו

  עיסקה טובה הם חברה שהמוכרנים שלהם יעשו הכל על מנת למכור לכם גם אם לא יאמרו לכם את האמת לאנשים שמדברים עם נציגי עיסקה טובה רצוי להקליט את השיחה על מנת לתבוע אותם במידה ולא יעמדו בתנאים שסיכמתם בשיחה אותי לצערי הם עשקו ב 500 ש"ח ששילמתי ב 12 תשלומים חודשיים ולא קניתי מהם כלום הדבר היחיד שקניתי ועליו הייתי אמור להוסיף עוד 49 ש"ח היה שווה אולי 30 ש"ח אותי לצערי הם הצליחו לעשוק (הנציג/ה לקוחות לא אמר/ה את האמת – וזה היה בכל שיחה שלי איתם) ואתם
  ת י ז ה ר ו.
  ואני מאוד מקווה שהכסף שגזלו ממני ילך למטרות צדקה או מטרות אחרות אך לא לפרנסתו והעשרת הונו של איש.

 16. תמונת פרופיל של Rozy
  Rozy

  אותו דבר אני מרגישה בקשר לחמותי שהתמשו במספר כרטיס האשראי שלה ומורידיה לה מידי חודש מאז אוקטובר 2006, סך של 50 ש"ח, שאין איש יודע עבור מה. כל פניותיי נענו בתשובה לקונית: היא הסכימה…מממש ממש שטויות . חוצפנים . צריך להחרים אותם.
  רוזי

 17. תמונת פרופיל של דולי
  דולי

  ברצוני לציין שהחברה הינה עדר של נוכלים רמאים אין מנהל שניתן לדבר איתו כולם מתחזים למנהלים הרחיקו לכת ונתנו לי שם בדוי של מנכ"ל שלא קיים
  צריך להמתין שעות על הקו לאחר שירדו 600 ש"ח אתה נשאר עם עצמך ועם ההורדה מכרטיס האשראי
  עובים על קשישים בעיניים בושה וחרפה אולי מישהו ירים את הכפפה ויעשה משהו בנדון סוף סוף

 18. תמונת פרופיל של עדי
  עדי

  ההורים שלי התקשרו כדי להזמין "מתנה" (בעלות 50 ש"ח דמי משלוח) שקיבלו – חליפת פליז ונעלי ספורט שנראים מהממים בתמונה. המוכרן שיכנע אותם להוסיף עוד יותר ממאה שקלים כדי לשדרג את ה"מתנה" לחליפה ונעלים יותר איכותיות לטענתו (למה, מה שאתם נותנים במתנה לא אמור להיות איכותי מספיק?!). ההורים שלי לצערי נפלו בפח. הם הוסיפו כסף וקיבלו את החליפה והנעליים "המשודרגות" והתפלצו לראות שמדובר בחליפה עלובה, דקה שיוצאים ממנה חוטים בכל מקום ונעלי ספורט לא נוחות במיוחד. הם ניסו להתקשר כמה פעמים לשירות לקוחות כדי להחזיר את המוצרים ולקבל החזר, אך הטלפון ניתק שוב ושוב אחרי המענה הקולי הראשוני.
  עם זאת בעבר הם הזמינו תיקים דרכם ודווקא היו מרוצים.
  אז תדעו כולם: צריך מאד להיזהר בעיסקאות הרעות האלה כי קשה לדעת אם המוצר שיגיע הוא באמת טוב. ואם לא תהיו מרוצים כנראה שאף אחד לא יטפל בכם לאחר שכספכם הגיע אליהם.

 19. תמונת פרופיל של עסקה חרא
  עסקה חרא

  עסקה טובה זה עסקה חרא !
  של אנשים דפוקים ורמאים !
  צריך לנסות להפיל אותם .. להתלוננן לעשות משהו..

 20. […] שונה במיוחד מחוברת המבצעים שמקבלים עם הויזה או המתנות מעיסקה טובה – אין שום בעיה לשים את הכסף, כל זמן שברור לך מה הולך […]

 21. תמונת פרופיל של שלומי
  שלומי

  יש לי להגיד דבר אחד על החברה הזו עיסקה רעה
  תחמנים חולמניוקים רמאים בליגה לאומית בתור אחד שמכיר אותם שנים רבות מגזימים במחירים בהרבה מקומות מוצאים את המוצרים שלהם ועוד הרבה יותר טובים בצחירים נמוכים בהרבה כגון טלפונים וטוסטרים ושואבי אבק ויש חנות שלהם ביפו בשוק הפישפשים במחירים יותר זולים ואחריות שלהם
  אז תיזהרו מאד מהפיתויים שלהם ובייחוד עאלק מתנות

 22. תמונת פרופיל של meiro5151
  meiro5151

  בתאריך כלשהו אישתי קיבלה טלפון מ"עיסקה טובה" מאחר והיא לא מבינה במצלמות דיגיטליות,היא היפנתה את המוקדנית לשוחח איתי,היבטיחה שתוך שבוע ימים יגיע משלוח עם מתנה.
  הבטחה לחוד ומציאות לחוד.
  עברו כבר שלושה שבועות,לא דובים לא יער.

 23. גם אני מקורבנות החברה, מערכת פורצלן עם סט קפה מהודר בשווי של 399 ש"ח ש"עסקה טובה" משווקת לקוראי "ידיעות אחרונות" במחיר של 49 ש"ח ללא דמי משלוח, אך שלמתי למשלוח 15 ש"ח, וקיבלתי קדחת, אם זה סט קפה מהודר אני צנצנת, אם יכולתי לנפץ את כל הזבל שנשלח אלי על הגנבים הערמומיים של "עיסקה טובה" הייתי עושה זאת ברצון, אגב שכחתי שלפני כמה שנים קניתי לפי פרסומת נוצצת תיק עור מהודר, שהתגלה כתיק פלסטיק, הכל בגלל נפלאות הפרסומת היא מוכרת הכל, אולי כדאי לפנות עם כל התלונות ל"כלבוטק" האם לא הגיעה העת?

 24. תמונת פרופיל של צוקי
  צוקי

  קצת הערה קטנה מהצד:

  כל ההערות שלכם משעשעות ביותר!!!!

  מצלמה ב – 49 ש"ח?
  סט פורצלן ב – 49 ש"ח?

  עסקה טובה לא חביבה עליי במיוחד ,
  אבל אתם , לצערי , מגוחכים!!!

  זוהי חברת שיווק ששולחת לכם מוצרים ,
  מעסיקה נציגים ומפרסמת את מוצריה,
  כך שמההגיון , מה אתם מצפים לקבל
  ב-49 ש"ח?
  מי אתם בכלל?
  איך אתם מצפים שנציגים לא ינסו להגדיל
  לכם את ההזמנה?

  בואו נעשה הדגמה קטנה , ברשותכם:
  נגיד ואני רוצה למכור משהו , נניח
  גוש חרא. (דוגמה מעולה)
  אני צריך לשלוח לכם עלוני פרסום של
  החרא לביתכם, אני צריך להזמין את גוש
  החרא אליי (לרוב מסין , מייצרים שמה
  חרא מעולה) ולארוז אותו יפה יפה.
  אני צריך להעסיק נציגים שיקבלו את ההזמנות
  שלכם , עובדי מחסן שידאגו לשליחה החרא ,
  ולהשתש בדואר ישראל כדי שהחרא יגיע
  אליכם. אה כן , אני גם צריך להעסיק
  נציגי שירות , אם ובמקרה יהיה לכם תלונות
  על טיב החרא.
  עכשיו , כמה זה עולה לחברה ממוצעת? כמה
  רווח יש לחברה מ-49 ש"ח?

  אבל האמת שלא ממש מזיז לי.
  אתם הצרכנים , מוכיחים כל יום מחדש את
  יכולת החשיבה שלכם בעצמכם.

  1. כל מה שאמרת נכון, אבל לגמרי לא רלוונטי. אם אתה מפרסם שאתה מוכר חרא ואז מוכר חרא, אתה בסדר גמור. אבל אם אתה אומר שאתה מוכר מעדן שוקולד ושולח חרא במקום – אתה שקרן.
   אם היו משווקים את המצלמות הללו כמצלמות רשת (מה שהן באמת) למשל, לא הייתה לי שום בעיה, אבל כשמשווקים את המוצר הזה כמציאת המאה, בעיקר לאוכלוסיה ותיקה וקשישה שלא ממש מבינה – עם זה יש לי בעיה.
   לא חיפשתי מציאות, כן חיפשתי אמינות בפירסום, זה לא הצרכנים עם בעיות החשיבה, זה המשווקים שחושבים שהם יכולים לעשות כך קופה.

 25. תמונת פרופיל של גדי
  גדי

  צריך להביא לרפי גינת לחקור את הנושא…..כי הם פשוט עושים עוול לאנשים….
  ומה שהכי לא ברור זה….למה לעזאזל ישראכרט משתפת איתם פעולה?!?!!?!?!?

  הם גנבים,תחמנים ויש להם מוצרים סוג ז!!!!

 26. תמונת פרופיל של דורית
  דורית

  עסקה טובה התלבשה על חמותי אשה עדינה מנומסת שלא נעים לה לטרוק את הטלפון בפרצופן של הטלפניות. היא מתחננת שיניחו לה ובסוף היא קונה מפני שהן חייבות לה כסף והן חייבות לסגור את השנה.והן מבטיחות לא להטריד אותה יותר.כמובן שהן מצלצלות שוב.אני פניתי ל"אחראית"והוראתי לה להוציא את חמותי מהמאגר שלהם."עכשיו מחקתי אותך "והיום בשעת מנוחת הצהרים שוב טלפון מאותה מרגלית חצופה.לאחרונה מכרו לה מגהץ מיקצועי מתקפל וכו ןכו היא קבלה לביתה ארון "מתים" כיון שהינו בשיפוצים רק אתמול פתחנו את המתנה והסתבר שאנחנו צריכים לעבור דירה כדי שנוכל להשתמש במגהץ כדי לסגור אותו יש צורך לפרק אותו. נציגת השרות אמרה שיש משפחות שקרש הגיהוץ קבוע בסלון.בקיצור אני רוצה שהם יבואו לקחת את המוצר בחזרה.אנימתחילה בהליכים משפטיים.פעם כבר חילצנו את חמותי ואני בטוחה שגם הפעם נצליח.יש לנו במשפחה עורכי דין נמרצים רק חבל על הזמן והאנרגיה שאנחנו משקיעים אבל אני לא ירפה ומהיום כל יום אספר על כל המקרים שהיו לנו .עד שהם יוציאו את חמותי מהמאגר ויקחו בחזרה את המגהץ כי אני גרה 30 שנה בביתי ואינני מתכונת לעבור דירה בגלל מנהץ. אז מרגלית או כל מי שזה לא יהייה מחר אני אתקשר בפעם האחרונה לפני שאני מפעילה את עורכי הדין וכדאי שתבדקו את כל התמלילים ותראו שאני לא סתם מדברת נפגש מחר.דורית

 27. תמונת פרופיל של אידה
  אידה

  לעסקה טובה :

  למה אני לא מצליחה לכנס לאתר שלכם אשמח אם תענו לי תשובה ,

  אידה

 28. תמונת פרופיל של סופי
  סופי

  פניתיאליהם ביגגל החוברת פירסום שרציתי לקנות סדין חשמלי- דחפו לי דמי מעדון ב49 ש"ח כפי ויכול – בקבלת חשבונית חייבו אותי ב59 ש"ח – חזרתי לשירות – נתנו זיכוי . לאחר מיכן היתקשרו אליי לומאר כי זכיתי במוצר של מנקה רצפותקיטור +בונוסים נוספים כמו שעון יהלומים + טבעת זרכונים+בושם "שנייל 5 ". בסופו שלדבר הזמנה היגיע בימקום 21 ימים לאחר כחודש ובה היה אמיתי רק מכשיר קיטור. שאר הדברים – בושם היה של משקל אחר וחברה כלל לא ידוע , שעות של 50 ש"ח עם 4 יהלומים בגןדל של 2 פירורי לחם וצמיד של שעון עשוי מחומר שאסורו לשתוף במיים אחרתיתקלף.- חזרתי לשירות- כי כל הדברים לא היו אמיתיים – היבטיחו שכן ישלחו בושם הנכון בהזמנה הבא כי היה חסר במלאי – ותעודת יהלומים יקבל. – תעודה קיבלתי. אך לגבי הבושם שקיבלתי בהזמנה הבה עם המצלמה הזאת החרתה של מצלמה של 1.3 מגה פיקסל (שאין לה דרוור מתאם ובאינטרנט אין מצלמה מהסוג למצוא דרוור) בושם שוב חיקוי שרח שלו כלל לא מחזיק.

 29. תמונת פרופיל של מאיה
  מאיה

  מוצר האחרון שקיבלתי במתנה בתשלום 50 ש"ח מעיסקה טובה סט קפה+מערכת אוכל+קערה
  אני הזמנתי בידיעה שאנימקבלת רק מערכת קפה זה מה שרציתי למעשה-לא קראתי כנראה את המילים אבל הופתעתי לטובה שקיבלתי גם את המערכת האוכל-זה"כ עיסקה ממש משתלמת
  אומנם המערכת קפה הגיע בגירסה קטנה המתאימה לאספרסו. אבל זה בהחלט מתנה לקבל בסכום כזה. מחכה למתנות נוספות

 30. עשיתי מנוי אחרי שרציתי לקנות מזוודה קטנה ופתאוםםםםםםםםםם אחרי שהיא אומרת לי שזה 53 שקל בשנההה אני מתקשר היום והיא אומרת לי אחרת אחרת לאאא לא הבנת נכון זה 53 בחודש!!! רציתי להרוג אותה..
  למזלי אני די חכם אז אמרתי לה שאני לא יכול לעמוד בכסף הזה אבל אני עדיין רוצה אני המנוי בכל זאת אבל אני אשלם אותו דרך אבא אז כי אין לי את כל הכסף הזה בחשבון שלי אז שתבטל את ההזמנה ואז אני אזמין חדשה דרכו אחרי שהיא ביטלה את ההזמנה אמרתי לה שלא משנה! קראתי פה תתגובות ולא האמנתי אל תיהיו מפגרים ותאמינו לחרא הזה ! ואני לא נוהג להגיב על דברים!

 31. תמונת פרופיל של חיי
  חיי

  גנבים ומטרידים סדרתיים כבר התלוננתי עליהם לחברה להגנת הצרכן שיישרף להם העסק
  נצלנים שעושקים אחרים

 32. תמונת פרופיל של אריאל
  אריאל

  מס' דברים אני רוצה להוסיף . 1. מה שקניתי עד עכשיו, הייתי די מרוצה. צריך לפתוח את המחשבה ולקנות באמת רק מה שנראה משתלם ולא להתסתנוור מהתמונות.
  2 . לכל המתלוננים , יש מה שנקרא : בית משפט לתביעות קטנות. כדאי אולי שתנסו להתאגד כולכם יחד, ולפתוח נגדם תביעה. 3. וכמו שמשהו הציע יש כולבוטק.

  1. 1. לא אמרתי שהכל אצלם ג'אנק, אמרתי שהם מייצרים איזשהו מצג שווא על מנת להגדיל מכירות ושזה מסריח.
   2. אתה באמת רואה מישהו ניגש אל בית משפט לתביעות קטנות על 50 שקלים, הרי רק האגרה עולה יותר. מה גם שתביעות קטנות הן אישיות ולא התאגדות.
   3. לא צריך כולבוטק, צריך לפתוח את העיניים ולראות מה מקבלים

 33. תמונת פרופיל של מתנחלת
  מתנחלת

  כפוי טובה.
  הציעו לך מתנה ואתה בא בתלונות.
  'עיסקה טובה' זו אחת החברות האמינות בישראל ויותר מכך, הם מפנקים את הלקוחות שלהם, מתנהלים בצורה ישרה והוגנת, ומציעים מוצרים ייחודיים – במחיר מוזל, שלא תמצא במקום אחר.
  מי שלא יודע לקבל – לא יודע לתת (או.. הפוסל במומו פוסל).

 34. תמונת פרופיל של אנונימי
  אנונימי

  שלחתי קורות חיים "לעסקה טובה" ורציתי לעבוד שם כי אני טוב במכירות התקשרה אליי מגייסת כוח אדם והתחלטתי להתעניין בעבודה שאלתי אותה מספר שאלות איפה העבודה כמה מרוויחים לשעה וכו… היא ענתה לי עלייך להגדיל את סל המוצרים שלך ללקוחות אשר מעוניינים במוצר וקח הבונוסים שלך יהיו יותר שמנים אתה תעבור הכשרה מקצועית בת שבועיים על ידי החברה

  פשוט נוכלים

  היא ציינה לקוח מתקשר אלייך על מנת לקבל תמתנה שהובטח לו ואתה אמור לדחוף לו מוצרים מהקטלוג

  פשוט זבת של בחורה חבל שלא הקלטתי אותה … גנבים

  1. תמונת פרופיל של עומר
   עומר

   חברה של גנבים ושקרנים, מעולם לא חוויתי חווית שרות מזעזעת שכזו!! מעסיקים שם בנות רחוקות מאוד מרמה שרוצחת טובה, אני צרכנים שאף פעם לא עשתה היבקעות מטופשות שכאלה
   , ואני לא יודעת מה דחף אותי הפעם לעשות את ״העיסקה״ אבל פשוט עשיתי אני מתקשרת היום לקבל שרות וזורקים אותי מאחד לשני מדברים בשילשים!!! הבטיחו לי הכל ופתאום לא זה לא כך אלא כך וכך!!!!! שקרנים רמאים לא ממליצה גם לא בצחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מנובלים!!!!!!!!!!!!

 35. תמונת פרופיל של שלומי
  שלומי

  המנוולים מנתקים לך את הטלפון בפרצוף!זהירות מהנוכלים האלה!
  אם מתקשרים ל"הזמנות"(1) החבר'ה מעסקה טובה(עאלק)מייד עונים!
  אם מחייגים ל"שירות לקוחות"(2)השיחה ניתקת מייד…
  או שלהבדיל מייבשים אותך יותר מעשרים דקות על הקו(קחו בחשבון את מחיר השיחה גם…)עד שלרוב אתה מוותר ומנתק.
  איכות המוצרים גרועה מאוד בנוסף לכל האמור לעיל.
  בקיצור,מי שלא הצטרף עדיין שלא יעיז לעשות את הטעות ולהצטרף לחבורת רמאים שקרנים וגנבים האלה!
  פשוט שם את כספו על קרן הצבי,עדיף כבר למסור אותן לצדקה.

 36. תמונת פרופיל של ענבל
  ענבל

  זו חבר רמאית וקרנית הטיחו לי עסקה של כורסא מצלמה ודי וי די בעלות של 1600 +49 שח על משלוח כשמסתבר שהכרטיס האשראי אצלם הם גבו ממני 3 תשלומים של 1600 שקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ו סך הכל 4800 שקלים..אין עם מי לדבר אף אחד לא מקשיב לך ובנוסף המצלמה באיכות רע מאוד מצלמה מאוד מאוד פשוטה והדי וי די לא עובד בכלל הזמנתי מישהו פרטי שיתקין לי את המערת ורמקולים והוא אמר לי שה חברה מאוד מאוד פשוטה ושזה בכלל לא עובד אז ככה שבנוסף סתם שילמתי על ההתקנה 150 כי הבנאדם הגיע אליי הבית ועשה הכל רק לא אשמתו שהחברה המגעילה הזו עבדה עליי..ממש גנבים לא להתעסק איתם טעות להשים את כרטיס האשראי בידיים מזל שלי שהתקשרתי לויזה על מנת לבטל את ההתקשרות איתם אבל הם לא מוכננים להחזיר את הכסף שלקחו שה' יישלם להם הגבנים האלו לא מתביישים כיאלו אני גונבנת את הכסף שלי

 37. תמונת פרופיל של יבגניה דזרוב
  יבגניה דזרוב

  שלום
  כמעט את כל המוצרים למטבח רכשתי דרך עיסקה טובה,
  היו 2 מוצרים שהחזרתי וקיבלתי את כספי בחזרה, קיבלתי שירות יחסית טוב,
  הרבה יותר טוב מחברות גדולות אחרות כמו HOT או בזק בינלאומי.

  המחירים שלהם יחסית לשוק זולים צריך לדעת לזהות את הדיל הטוב….
  סה"כ אני מרוצה מהם ואמשיך לקנות בהמשך…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *