הבאג של גלובס?


כל מי שניסה להוציא לינק מגלובס בוודאי שם לב שבשורת הכתובת מופיע אך ורק http://www.globes.co.il/serve ללא קשר לכתבה בה נמצאים. אפשר להוציא לינק על ידי לחיצת קליק ימני על קישור ובחירה ב Copy Shortcut. הלינק המתקבל הינו לינק ישיר אל הכתבה אבל כאן מתחיל הקטע המעניין. כאשר נכנסים אל לינק שכזה (דוגמה) ואחר כך מנסים לחזור אל העמוד הראשי בעזרת לחיצה על הקישור שבעמוד (לחיצה על לוגו גלובס, לחיצה על "עמוד השער" בבר ניווט ימני או לחיצה על "עמוד הבית" בבר הניווט העליון) האתר נכנס ללופ מטורף של ריפרושים ונסיונות טעינה בלתי פוסקים.

הניחוש שלי אומר שהבעיה מצוייה בעובדה שהלינק הישיר אינו מציג את הבר המרחף התחתון של גלובס וכנראה שבגלל זה בעת ניסיון הטעינה של הדף הראשי נוצר הבלאגן. הדף הראשי מנסה לטעון את הבר אך אינו מצליח וחגיגת הרפרושים נמשכת עד לסגירה של הדפדפן.

בנתיים, הצלחתי לשחזר את התופעה בעזרת שני מחשבים שונים, שני מחשבים אחרים לא הציגו את אותה השגיאה ככה שיתכן שמדובר באילו שהן הגדרות פנימיות של הדפדפן.

מי שמעוניין לבדוק מוזמן להיכנס אל לינק הדוגמה שבתחילת הפוסט ואז לנסות לנווט אל הדף הראשי של האתר.

דיווחים על הצלחה או חוסר הצלחה יתקבלו בברכה

לדרג את הפוסט
0

6 תגובות על “הבאג של גלובס?”

  1. זה עובד לי ללא כל בעיה, אבל אחרי שאני עובר לדף השער הוא לא מראה את הבר התחתון!

  2. הדף עלה בסדר גם עם אקספלורר וגם עם פיירפוקס.
    יש בעיה אחרת: לפעמים, כשמגיעים לדף הבית של גלובס מדף שהוא Unicode , אז מופיע דף ריק.

  3. אויש נו, תודה רבה לכולכם, עכשיו יש לי כל כך הרבה משתנים סביבתיים לבדוק. נראה לי שאני אטען שבשביל לפגוש בבאג הזה צריך מחשב שמריץ XP בהרשאת user עם 256 מגה, אאוטלוק, פיינט שופ 8 וארבעה חלונות של אקספלורר ואסגור עניין

  4. יוחאי, תבדוק בבקשה מה קורה כשאתה מנסה לשנות את הקידוד חזרה לעברית בעת קבלת הדף הלבן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.