התמונות שלך בנות ערובה

התמונות שלך - אצלנואני משתמש בפליקר די הרבה זמן, כשלוש ומשהו שנים. כשפתחתי את החשבון בפליקר, לא ראיתי צורך להשתמש בחשבון ה pro כי סטים לא הכי עניינו אותי וגם המגבלה של 100 מגה בחודש לא ממש הייתה בעייתית. לכן, כשפתחתי את החשבון השארתי אותו כחשבון חינמי תוך הבנה שאני מוגבל ל 100 מגה העלאה בחודש.
שלשום, העלתי את התמונה ה 200 שלי לפליקר, זה עד כמה אני לא משתמש כבד והנה הופיעה לה הודעה מפליקר – סליחה, אבל אתה פה כבר שלוש שנים, העלית 200 תמונות ועדיין לא שידרגת לפרו. אנחנו נורא רוצים שתשדרג לפרו ולכן חסמנו לך את הגישה לחלק מהתמונות שלך ולא ניתן לך לצפות בהן עד שלא תשלם לנו 25$. לחילופין, אם אתה לא רוצה לשלם לנו, תאלץ למחוק תמונות חדשות כדי לשחרר את הישנות.

אין לי בעיה עם מגבלות על נפח איכסון, ברור לי שבשירות חינמי יכולות להיות מגבלות כאלה ו/או אחרות אבל כן מעצבן אותי שזה מסוג הדברים שמגלים רק בסוף. הרי הפרט הזה לא צויין במסך הרישום כשהוסבר ההבדל בין משתמש pro למשתמש חינמי. בכלל, מזווית הראיה שלי פליקר הוא שירות חינמי שיש לו מנויי פרו (כלומר מנויים משודרגים) לא שירות בתשלום שיש לו שירותים משונמכים.
המגבלות של AVGכך למשל, כשבאים להוריד את גירסת החינם של AVG, החברה מבהירה בצורה מאוד ברורה שהמוצר המלא הוא מוצר בתשלום אבל מי שלא רוצה לשלם יכול לקבל גירסה בסיסית מסורסת. כאן לעומת זאת, מציגים בפני המשתמש שירות חינמי שמאפשר לשדרג כדי לקבל פיצ'רים נוספים. חוסר הנכונות לגלות את כל הפרטים כבר בהתחלה – זה מה שמרגיז כאן.

לדרג את הפוסט
0

Comments

3 תגובות על “התמונות שלך בנות ערובה”

  1. קראתי על הסיפור הזה כשבחרתי שרות איחסון לתמונות… picasaweb for me!

  2. אם כבר לשלם קראתי הרבה תגובות נלהבות על Smugmug. אבל המחיר קצת גבוה ~40$

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *