רק מה שמוצמד לחתול


איפה החתוליםRapid Share העבירו את האתר שלהם מתיחת פנים עיצובית מטורפת וברגעים הראשונים, לא הייתי בטוח שהגעתי למקום הנכון. לא רק מתיחת פנים אלא גם שידרוג של מערך ההורדה שלהם (שהוא הרבה יותר פשוט עכשיו). עם זאת, הם הפכו את הקאפצ'ה שלהם לכמעט בלתי אפשרית. שבע אותיות מופיעות, מתחילים להקליד והופס, לאחר האות הרביעית לא ניתן להזין יותר טקסט. משהו פה מוזר חשבתי לעצמי והתיישבתי לקרוא את האותיות הקטנות.

Only enter symbols attached to a cat

אה, אז זה הקישקושים המוזרים האלה על האותיות הפטרתי לעצמי וניסיתי להביט יותר מקרוב – איך לעזאזל מזהים פה את החתולים? מילא קאפצ'ות שאמורות לחסום בוטים, אבל גם בני אדם? מה נסגר פה? בסופו של דבר החלטתי שבסיפרה 5 יושב לו סוסון, באות Q יש קוף מתנדנד ובאות S תלוי לו דובון ערוף ראש. לאחר מכן נותר רק להקליד את הרצף RCVK. אני לא יודע אם צדקתי לגבי החיות, אבל זה אכן היה הרצף הנכון.

תוספת: מסתבר שיש שעות שבהן, אם מנסים להוריד, מתקבלת הודעה שמכריזה על happy hour ומאפשרת להוריד בלי קאפצ'ות. אני מניח שזה בעיקר בשעות המתות. יש אחת כזו עכשיו (09:35, שני)

לדרג את הפוסט
0

6 תגובות על “רק מה שמוצמד לחתול”

 1. כ"כ צודק.
  אני שונא את השיטה החדשה של החיות ולי באופן אישי זה קשה מאוד.

  רק חבל שיש תוכנה בשם ELEPHANT שיודעת להוריד בצורה אוטומטית מרפיד כולל הקאפצ'ות האחרונים (:

 2. "זה אכן היה הרצף הנכון."

  מזלך!

  אני שונא את השיטה הזאת..
  אני הפסקתי להעלות ולהוריד משם קבצים, זה בלתי אפשרי!

 3. נכון מאוד! בדיוק רציתי לכתוב פוסט על השיטה המפגרת שלהם. מעניין אותי למה כל "אנשי הפורומים" עדיין נשארים איתם.

 4. אבל ברור שהמטרה של ראפידשייר היא שאנשים יכשלו בקאפצ'ה הזה, יקללו אותו, ואז ירכשו מנוי פרמיום – מצד אחד הם מקשים על ההורדה הרגילה, ומצד שני הם נותנים טעימה מחוויית המשתמש של מנויי הפרמיום באמצעות ה-Happy Hour. גם אני מעדיף אפשרויות אחרות (כמו mediafire), למרות שראפידשייר בד"כ מהירים יותר. ועדיין, רוב האנשים מעדיפים להעלות קבצים לראפידשייר (למישהו יש מושג למה?).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.