צחוקים ב google

לכל מי שעוד לא שם לב – גוגל ניוז ישראלי למהדרין עלה לאוויר העולם. וכמו עם כל שירות חדש – הרי שגם פה חובה איזושהי שערוריה. הראשון שהרים את נס המרד היה אתר וואלה שהתעצבן על מדיניות הליקוט של גוגל וביקש שכל התוכן שלו יוסר מהאתר.

שמעו זאת החברים הטובים ב NRG והחליטו שאי אפשר בלי לכתוב על זה והעלו כתבה יפה עם הכותרת "לא רוצים, לא רוצים". עוד לא ברור לי כיצד בנוי מנגנון הליקוט של גוגל ניוז אך עד מהרה התנוססה בדף הראשי של גוגל ניוז גם הכתבה הזו.

לא רוצים

עכשיו נשאלות מספר שאלות.

1. מדוע מפריע לוואלה שגוגל מפרסמת קישורים אל תוך האתר עצמו שהרי מדובר בעוד חשיפות?

2. מדוע לא מפריעות לוואלה ההפניות מתוך start.co.il?

3. כיצד מוגדרות התמונות עבור הכתבות בעמודים של גוגל ניוז? ליד הכתבה של nrg הוצבה כפי שניתן לראות תמונה של גוגל שבכלל לא מופיעה בעמוד של הכתבה ב nrg.

לדרג את הפוסט
0

Comments

2 תגובות על “צחוקים ב google”

  1. הרבה גולשים קוראים את הכותבת ואת המשנה, ולא לוחצים על הלינק כדי לקרוא כתבות.

  2. נכון מאוד, וגם אני עובד בדיוק בצורה הזו – אם הכותרת והמישנה מעניינים אותי – אני נכנס לכתבה. אם הם לא מעניינים אותי, אני מחפש מה שכן מעניין אותי.

    אם הייתי מגיע לגוגל ניוז ורואה כתבה בוואלה שמעניינת אותי – הייתי נכנס לקרוא אותה. בדרך גם הייתי נחשף לפירסומות של וואלה ולכתבות נוספות באתר.

    בסופו של דבר, וואלה לא תפסיד גולשים קבועים שלה בגלל שהידיעה התפרסמה בגוגל ניוז, היא יכולה רק להרוויח גולשים נוספים שבדרך כלל לא היו נכנסים לוואלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *