טעימות רשת


מקבץ לינקים חביב שנצבר במהלך השבוע – מוזמנים להציץ.

הכל על ה Usb שלי.
למי שעדיין לא מכיר את PortableApps מדובר באתר שמרכז תוכנות אותן ניתן להעלות על התקן פלאש נייד ולסחוב לכל מקום. תפריט שיגור יעודי ייקפץ עם חיבור הרכיב למחשב ויאפשר לשגר מכל מחשב המריץ חלונות את כל התוכנות הניידות – אין צורך בהתקנות, אין צורך בהרשאות – הכל עליכם. כל התוכנות הן כמובן תוכנות חינמיות וחופשיות, ניתן למצוא שם את אופן אופיס, גימפ ושאר תוכנות "תחליף".
UsbTools הוא בלוג שמציע שירות דומה, אך הפעם מדובר בתוכנות קניניות (ומן הסתם – פרוצות). בין התוכנות ניתן למצוא פוטפושופ, אופיס 2007 ואחרות, כמו גם מהדורת Vista בתצורה של LiveCD. אם זורקים את התיקיות אל תוך ספרית התוכנות של Portable Apps הן גם יופיעו בתפריט.

האם האתר שלך מאובטח?
שירות Google-Co-Op מאפשר לגולשים לבנות מנועי חיפוש שמשתמשים בכוח של גוגל על מנת לבצע חיפושים מותאמים אישית. Searchhacker הוא מנוע חיפוש יעודי לקבצים מסוגים שונים – מוזיקה, וידאו, מסמכים. החיפוש מפנה אל ספריות פתוחות ברחבי הרשת המכילות את הקבצים הרצויים. שלל אנשים שיצרו לעצמם ספריות mp3, תמונות וסרטונים ולא דאגו להסתיר אותן או לחסום גישה ישירה אליהן עלולים לגלות שהקבצים שלהם זמינים לכל דורש.

Wubi
Wubi היא תוכנה לחלונות שמאפשרת להתקין את אובונטו מתוך חלונות עצמה. בניגוד להתקנה דרך התקליטור שדורשת לייצר מחיצות מתאימות וובי מייצרת קובץ אימג' וירטואלי שבתוכו מותקנת אובונטו. לאחר ההתקנה, יווצר תפריט אתחול שמאפשר לבחור האם רוצים להפעיל את חלונות או את לינוקס – מצויין למי שרוצה להתנסות בלי לפרמט.

לדרג את הפוסט
5

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.