הפירסום משתלם

6 בבוקר, השכמה, צריך ללכת לעבודה. מיקרוסופט החליטו שהמחשב שלי זקוק לעידכון מאוד קריטי וחייב כיבוי במהלך הלילה, למזלי – אין מסמכים אבודים הפעם.
מדליק מחשב, בודק דואר, נכנס לבדוק מי בא לבקר ורואה 10 כניסות שונות ב 5:30 בבוקר. אפשרי? כן, אבל נראה קצת מוזר. בשעה 9 כשכמות הכניסות כבר התקרבה ל 50 זה התחיל להיות מוזר במקצת שכן 50 זה בערך כמות הכניסות היומיות כולל בוטי האינדוקס השונים. מבט חטוף בלוגים גילה את האמת – אורי ברקוביץ נתן בהפנייה לפוסט על ה ibazz מתוך "השבוע ברשת" ומסתבר שזה עשה את העבודה. 415 דפים נצפים במשך היום – בהחלט מכובד.

עוד הסתבר במהלך היום כי ההפניה אל האתר של עמיאל חדד הייתה כנראה פופולארית למדי, כנראה שכל כך פופולארית עד שכמות הכניסות גרמה לו לבוא ולבדוק מי קישר אליו, חבל שהוא לא השאיר איזו תגובה.

אז תודה לכל מי שבא, וכל מי שטרח לקרוא ובאמת שרציתי לשים היום פוסט מאוד מעניין אבל לא ממש יצא לי – כי השעה כבר מאוחרת ואני עייף. מה שכן – שווה לחכות, אני יכול רק לגלות שזה עוסק באבטחת מידע, או החוסר בה וכולל שלל טיפים וטריקים שימושיים (או מסוכנים – תלוי באיזה צד אתם).
ושוב תודה לאורי ברקוביץ מנענע, עשית לי את היום מזל שאין לי הגבלה על נפח תנועה פה.

אגב, קיבלתי שלל הודעות שמנגנון העידכון במייל שלי לא עובד – אל תיבות הנטוויז'ן שלי המידע הגיע ללא שום בעיה, מאידך קיבלתי תלונות על וואלה ועל msn. אם אתם מקבלים – תשלחו הודעה, אם לא – תשלחו הודעה ואם אתם רוצים לבדוק – תלחצו על רישום לבלוג למעלה או פה

לדרג את הפוסט
0

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *