מפעל הפיס זכה בלוטו

הביס ששווה מליונים, זעקה הכותרת באחד החינמונים שקראתי ברכבת הבוקר בהתיחסם לאותו בר מזל שזכה ב 43 מליון שקלים בלוטו. מסיבת העיתונאים שודרה אתמול במהדורות החדשות ונראה שבכל מקום ואתר בחרו לדבר על אותו בר המזל. סך הכל, לא כל יום יש זוכה יחיד בסכום כל כך גבוה, הפעם הקודמת הייתה ב 29.9.2010 – זכיה של 40 מליון, זוכה יחיד ובל נשכח את הזוג שזכה ב 75 מליון לבד באפריל.

אז מה כל כך מיוחד באותו זוכה ניסו להבין המראיינים באותה מסיבת העיתונאים, ושאלות כגון האם אלו מספרים קבועים או האם זה היה לוטומט עלו שוב ושוב ונענו בלאו גדול מצד הזוכה.

א' הוא לא הזוכה הטרוויאלי, הוא לא ממלא טופס פעמיים בשבוע, הוא לא משקיע בטפסים מצומצמים, הוא לא מחזיק בסט מספרים קבוע – א' הוא הזוכה המזדמן, הוא האדם שקנה כרטיס על הדרך ובמקרה זכה – ואת הסיפור הזה רוצים במפעל הפיס שתשמעו.

מפעל הפיס שופך לא מעט כסף על הקמפיינים שלו ולרוב סופג אש עליהם, קמפיין הכדורים החמודים שמסדרים לכם את החיים חטף לא מעט עוקץ כי הוא הציג את "מסדר לך את החיים" תוך שהוא משמיט את העובדה שרוב המהמרים בלוטו שורפים אלפי שקלים בשנה, כסף שאם היו חוסכים היו יכולים לנצל טוב יותר.

אבל א' בא למפעל הפיס בטוב כי א' לא שרף אלפי שקלים בשביל לזכות במליונים שלו, א' השקיע 58 שקלים משתלמים ולא סתם השקיע, אלא במקרה, ככה על הדרך , הוא בסך הכל רצה לנגוס באיזה כריך והחלטה אימפולסיבית הביאה לו 43 מליון שקלים.

זה בדיוק מה שמפעל הפיס רוצה שאתם תזכרו מכל הסיפור – שכל פעם שתעמדו אל מול דוכן פיס ותגידו שחבל לבזבז את הכסף תיזכרו בא' ששם רק 60 שקלים באופן חד פעמי וזכה ב 43 מליון שקלים – האם אתם מוכנים לפספס את הזדמנות חייכם?

וכאן בדיוק טמונה הנקודה, בעוד שיש הרבה הגרלות יש מעט מאוד זוכים (ועם השינוי בשיטה אפילו פחות מפעם) ואם תיזכרו בא' ליד דוכן הפיס היום, אתם תיזכרו בו גם בשבוע הבא כשתבואו לבדוק את הטופס ובשבוע שלאחריו וכך גם בשבועות הבאים, לפני שתבינו מה קרה, אתם תהפכו מא' הזוכה המזדמן, ל ב'-ת' הפראיירים הקבועים.

לדרג את הפוסט
0

Comments

תגובה אחת על “מפעל הפיס זכה בלוטו”

 1. תמונת פרופיל של מומלצי הבלוגוספירה
  מומלצי הבלוגוספירה

  אם לא נבכה נצחק.
  קלעת בול. מתומצת. מפעל הפיס כארגון הימורים מיומן מחזיק את טובי אנשי השווק והקופירייטרים.
  בדיוק זה.
  כל העסק הזה בנוי על השלכות פסיכולוגיות מיידיות אצל הלקוח.
  מומלץ אצלי במאמרים
  אסתי כ.
  http://hamimlatsim.blogspot.com/2010/11/3011-2511.html

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *