וולווט הייתה צריכה כזה

כשמנסים לשמור על זהות בדויה זה דורש כפל זהירות. צריך לדאוג לחשבונות נפרדים בתוכנות המסרים המיידיים, כתובת אימייל שונה והפרנואידים במיוחד גם יטרחו להתנתק מהרשת ולהתחבר מחדש בתקווה ל IP שונה על מנת שלא יעשו בהם הלמו.

אז מה עושים אם רוצים לשמור על אנונימיות וגם לקיים קשר מיידי עם הגולשים? הפיתרון של meebo היה פשוט מאוד – וויג'ט פלש בר התאמה אשר ניתן לשלב בכל דף HTML ומאפשר למנהל האתר לראות את כל מי שהגיע לדף המדובר ואף לנהל איתו שיחה.

לעסק הזה יש מספר יתרונות – כמו למשל העובדה שהוא בר התאמה הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הגודל. הפשטות והקלות שבה ניתן להכניס אותו בכל דף HTML מאפשרת למעשה ליצור קובץ HTML שכזה ולשלוח אותו לבני השיחה באימייל, ברגע שהם יפתחו אותו הם יופיעו ישירות ברשימת המשתמשים בדף ה meebo של השולח וניתן יהיה לדבר מבלי להכריח אנשים להתקין שלל תוכנות מסרים מיידים.

מאידך – יש פה חיסרון ואפילו די גדול מבחינת המשתמש הישראלי – העסק לא תומך בצורה מלאה (עדיין) בעברית. הווה אומר שנכון לעכשיו – אתם מוזמנים לדבר באנגלית, או להעתיק טקסט עברי אל תוך התיבה ולשלוח.לדרג את הפוסט
4

Comments

תגובה אחת על “וולווט הייתה צריכה כזה”

  1. כמי שנעה בין אינטרנט-קפה-ים בהם לעתים האייסיק/מסנג'ר חסומים, אני חסידה גדולה של מיבו (החוגג שנה בימים אלו). כבר מזה זמן אני משתמשת במיבומי באתר שלי, אך גם מעבר לנושאי עברית זה עדיין לא מתקתק בצורה מושלמת. יחד עם זאת, מיבומי הוא פתרון אידאלי עבורי, ככותבת, כדי לקבל פידבק מאנשים זרים תוך כדי אינטראקציה.
    בהתייחס לנסיון שלי עם מיבו, תוך ימים ספורים מיבומי יתייצב ויספק את הסחורה. ממליצה בחום.
    צאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *