כרטיסי ביקור בחינם?!


את ויסטה-פרינט הכרתי כש XP עדיין לא הייתה בשוק, כנראה שמיקרוסופט היא לא היחידה בעלת חזון. היה מדובר בחברה קטנה להדפסת כרטיסי ביקור שעשתה סוג של שוק בנושא של המלצה מפה לפה. החברה הציעה אז 250 כרטיסי ביקור בחינם כשבגב הכרטיס מוטבע הלוגו של החברה וקישור לאתר שלה. הרעיון היה כמובן שכל מי שיקבל כרטיס ביקור שכזה יכנס בעצמו לראות ואולי אף יבצע רכישה.

בזמנו, השירות היה מוגבל לארצות הברית בלבד, הידידה שהכירה לי את השירות הצליחה "לסדר" את החברה ע"י כך שבחרה מרשימת המדינות את אילנוי (שמיוצגת ע"י צמד האותיות IL) ובשם המחוז רשמה Israel. אני לא יודע אם החבילה הגיעה בחסדי הדואר או בחסדי אותו עובד שהחליט לשלח את ההזמנה, אבל כשבועיים לאחר מכן היא חילקה לכל מכריה כרטיס ביקור עם תמונות חמודות של חתלתולים.
גם אני ניסיתי לסדר את המערכת באותה הטקטיקה, לצערי, למודי ניסיון כנראה, הם כבר חסמו את האפשרות הזו. אבל נרשמתי באתר וככל הנראה אישרתי להם לשלוח לי דיוורים פירסומיים שכן פעם בתקופה הם שוב השיקו את המבצע הזה, ושוב עדכנו בדוא"ל ושוב ניסיתי לייצר כרטיס ביקור ותמיד זה נפל ברגע האחרון – לרוב כי פשוט לא סיפקו אפשרות משלוח לישראל.

עם הזמן הם הפסיקו לשלוח את הדיוורים הללו, אני מצידי הפסקתי לנסות והנה אתמול הגיע מייל חדש שמכריז על מסיבת היומולדת של ויסטה-פרינט וכמובן, שהמבצע של 250 כרטיסים בחינם – עדיין בתוקף ואפילו ניתן לבצע משלוח לישראל.
האמת, אני כבר לא חושב שזה מבצע חד פעמי, אני תחת הרושם שתמיד יש להם סקשן של מתנות שכאלה, אבל בגלל שתמיד נכנסתי בגלל המיילים השיווקיים שלהם, אני לא סגור על זה.

חינם – לא ממש
הכי נחמד זה הנושא של חינם, אבל אפילו חברה שמוכנה להדפיס 250 כרטיסי ביקור בחינם, לא מתפשרת בתחום של המשלוח. עלות השילוח לישראל היא קצת פחות מ 30 שקלים, לא יקר מדי, אני חושב שעל הכרטיסונים של moo שילמתי סכום דומה.

חוץ מזה, כמובן שנשאר התרגיל של לוגו ולינק החברה על גב הכרטיס. אם תרצו להסיר אותו, תצטרכו להוסיף עוד 3.5$, אם תרצו 500 כרטיסים ולא 250 תצטרכו להוסיף עוד 10$. חוץ מזה אפשר גם לשנות את הגימור, סוג הנייר, להוסיף גם חותמת גומי במחיר סמלי ועוד כהנה וכהנה, בקיצור, אם האצבע שלכם קצרה על הקליק השמאלי של העכבר אתם עלולים לסיים עם הזמנה של 30-50$ בלי לשים לב אפילו. לא שזה רע כמובן למי שמעוניין בכל המוצרים הללו, אבל כאמור זה כבר די רחוק מלהיות בחינם. גם העיצובים עצמם יחסית מוגבלים, יש משהו כמו 50 עיצובים סטנדרטיים ובשביל דוגמאות נוספות צריך להוסיף עוד כ 20$.

שורה תחתונה
זה לא מהווה תחליף לכרטיסי ביקור מקצועיים, העיצוב ג'נרי (אך נאה) והטקסטים באנגלית בלבד (אין תמיכה בעברית). ועדיין, אם אתם רוצים כרטיסי ביקור זולים באפס מאמץ – כאלה שאפשר לחלק לחברים (אבל לא ללקוחות), שווה לנסות.

גילוי נאות: אני אומנם רשום לתוכנית השותפים של החברה והלינק שסיפקתי מזהה אתכם כמופנים שלי אבל ההמלצה נעשית ללא כל קשר לכך. מי שרוצה יכול להיכנס ישירות לדף הראשי של החברה. בכל מקרה, אם החלטתם להגדיל את ההזמנה, רגע לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי שלחו לי מייל, יש לי אפשרות להעניק 20% הנחה על הזמנה – זה לא תופס על דמי המשלוח של המוצר החינמי כמובן.

לדרג את הפוסט
0

4 תגובות על “כרטיסי ביקור בחינם?!”

  1. ישנם אתרים שמספקים כרטיסי ביקור "בחינם" גם בארץ; הם גובים כסף על המשלוח, אם כי קשה לי להאמין שהם מפסידים עלינו כסף. (הטריק הרגיל של החוברות של כרטיסי האשראי…)

    יש את freeprint.co.il שנראה כי הם שינו את התנאים והם כבר לא חינם, ויש עוד כל מיני אתרים, דוגמת האתר הזה שמציעים כרטיסים במחירים זולים.

    בעיקרון המחירים יהיו זולים יותר אם נדפיס הרבה כרטיסים, אבל אני מניח שמרבית האנשים שאינם זקוקים לכמויות אסטרונומיות של כרטיסים יעדיפו לשלם על כמויות קטנות יותר מאלו המקובלות.

  2. פעם פעם הדפסתי אצלם שני באצ'ים, אחד באנגלית ואחד בעברית (לרוב המוצרים שלהם זה עבד כי הם משתמשים כנראה במנוע רינדור מיקרוסופטי שיודע RTL). והכל היה טוב ויפה.

    שנתיים אח"כ ואני מוצא אצלי במקרה בתיבת הספאם דואר מהם שנשלח לכתובת שב100% לא היתה אמורה להיות להם אלא נקצרה מאתר אחר. מבחינתי הם לא קיימים יותר. עסק ששולח UCE לכתובות שהושגו באופן לא חוקי יצא אצלי מהרשימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.