וכלב כבר יש לכם?


אין ספק שאני אדם של כלבים, יש משהו בחיה הזו, באצילות שלה, בחוכמה שלה ביחד עם הטיפשות שלה ויותר מכל בנאמנות שלה. זה למה אני לעולם לא אצליח להבין אנשים שקונים כלב רק כדי שיסתובב בחוץ כל היום או לחילופין כאלה שמסרבים לסרס / לעקר את הכלבים שלהם אבל לא מוכנים לטפל בגורים שנולדו כתוצאה מכך.

הנה תמונות של חמישה גורים יפיפיים שממתינים לאימוץ בצער בעלי חיים בירושליים. מדובר בגורים שננטשו ברחוב וכרגע נמצאים בהסגר, אם עד ה 17.8 לא ימצא להם בית הם יחזרו אל צער בעלי חיים ירושלים ושם יש סיכוי שיורדמו.


והנה המכתב שהיה מצורף לתמונות:
ביום רביעי 16.07.08 מצאתי חמישה גורי כלבים בדרכי לקחת את אימי מהעבודה, מכיוון שלא ידעתי על הסיפור בין צעב"ח י-ם לווטרינר העירוני, לקחתי אותם למרפאת העמותה. שם לרוב תסכולי אמרו לי שהדבר היחידי שיש לעשות הוא לקרוא לעירייה. אחרי שעה במרפאה והמון טלפונים הסתמן פיתרון, שושי (מתנדבת עיקרית בעמותה) אמרה לי שיש לה פתרון אם רק השמור אליהם בלילה. מכיוון שבדירתי הקטנה כבר שני כלבים שידלתי חבר שישמור אליהם ובבוקר למחרת הם נאספו מביתו. לאחר מכן ביליתי את המשך היום בלצלצל לשושי לגבי הגורים לברר מה קורה. בשעות הערב היא חזרה אלי וסיפרה לי שהם בהסגר.
אז כמובן שהלכתי והתחייבתי לשלם בסביבות ה 1500 שקלים בכדי שלא יורדמו, אבל אין לי את התנאים לקחת כלב נוסף ובטח שלא חמישה ועשיתי זאת רק שלא ימותו. ועכשיו אני מנסה למצוא להם בתים לפני ה 17 באוגוסט, בינתיים אני הולכת לבקרם וקניתי להם מזון גורים טוב רק שלא ימותו בהסגר. אבל אם בסוף הם יחזרו לעמותה או לרחוב אז בעצם לא עשיתי כלום.
אני מבקשת עזרה אם לא בבתים אז בהפצה, הטלפון שלי 050-2052228 הגורים בני כמעט חודשיים מחוסנים + צ'יפ.

אז אם עדיין אין לכם כלב, או אם יש מישהו שאתם חושבים שצריך שיהיה לו כלב, או מכירים מישהו שמפנטז על כלב כבר הרבה זמן אבל תמיד אין לו "זמן ללכת לחפש" צרו קשר עם הבחורה ולכו להשיג לעצמכם כלב. אין לכם מושג איזה כיף זה.
ואם כבר יש לכם, או לא מתאים לכם – לפחות העבירו את הקישור לחבריכם.

לדרג את הפוסט
0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.