קראתי? לא קראתי? רוצה לקרוא?

ההתלהבות המופגנת מהאפשרות לשתף סימניות עם הערות בגוגל רידר היא ברורה ומובנת אבל היא מהווה הסחת דעת מעוול נוראי!

עד היום, ישב לו בנחת בתחתית כל פוסט בגוגלרידר צ'ק בוקס שנשא את הכיתוב Read. הרעיון היה פשוט מאוד – אם קראת את הפוסט סומן בו V, פוסטים שעוד לא קראת, לא סומנו ב V. זה איפשר למי שהוסיף פיד חדש ורצה לסמן במהירות מספר פוסטים ישנים כפוסטים שנקראו, לסמן אותם ככאלה ללא שום בעיה.

קראתם?את הצ'ק בוקס השאירו, אבל את התפקודיות שלו שינו. במקום לציין פוסטים שנקראו התיפקוד עכשיו מאפשר לסמן פוסטים ככאלה שעדיין לא נקראו מה שדי מעצבן כשמנסים לנהל רשימות ארוכות למדי.

כאשר נכנסים לפיד של אחד המשתמשים מופיע ליד שם הפיד גם מספר הפוסטים שלא נקראו. אם בעבר הצ'ק בוקס היווה סימן מבדיל מאוד נוח הרי שעכשיו עבור כל הפוסטים לא מופיע סימון בתיבה. הפוסטים הישנים שקראתי – עבורם הסימון ריק ובפוסטים החדשים – גם עבורם הסימון הינו ריק. בסופו של דבר, יש עמוד שלם עם מספר פוסטים ואין ממש דרך להבדיל ביניהם או לחילופין לסמן אותם כפוסטים שנקראו. נכון שהגוגלרידר מציע אפשרות לסמן את כל הפוסטים ככאלה שנקראו או להציג רק פוסטים שלא נקראו, אבל לפעמים אני קורא פוסט ספציפי ולא מעוניין לסמן את כל האחרים והשיטה החדשה – לחלוטין לא נוחה ולא אינטואיטיבית.

יוחזר ה READ לאלתר!

לדרג את הפוסט
3.7

Comments

3 תגובות על “קראתי? לא קראתי? רוצה לקרוא?”

 1. יש מצב שיש יותר מקליינט אחד??

  אצלי זה נראה ככה: http://clip2net.com/clip/m4303/1210164365-clip-4kb.png

 2. ניצן,
  אם תסיר את הסימון מהאפשרות הבאה:
  In expanded view, mark items as read when you scroll past them.
  תקבל בדיוק את מה שביקשת.

 3. עמית – ראשית תודה.
  שנית – אני חייב לציין ש:
  א. האופציה הזו היא לא טרוויאלית, גם לא הייתי הולך לחפש אותה בהתחשב בעובדה שהיא עלתה עם שינוי ממשק גם ככה.
  ב. האופציה הזו היא סוג של פשרה, כי עכשיו אומנם יש לי Mark As Read אבל אם אני גולל תוך קריאה של פוסט אזי הפוסט לא מסומן כנקרא ואני צריך לבצע עוד צעד בעוד שבאופציה הקודמת הפוסט היה מסומן כנקרא אם גללתי דרכו או סימנתי אותו כנקרא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *