תודה ששמתם לב


צילומסךביום שבת התחילו לזרום הודעות מוזרות מאיביי אל האינבוקס שלי. המודעות היו מנסוחות כשאלה על מוצרים, למרות שמעולם לא שאלתי את השאלות הללו. קריאה של נוסח השאלות הללו הציגה פורמט אחיד של תוכן של חנות בשם pcok666 שמזמינה אותי לבקר בדף המוצרים שלהם.

למעשה, אפשר להגיד שהחנות שלחה לי ספאם… מעצמי. בבדיקה מדוקדקת יותר עולה הרושם שהחנות השיגה גישה למשתמש שלי ושלחה לי את הספאם בעזרת המנגנון שמאפשר ללקוח לשאול מוכר שאלה ולאחר מכן לקבל העתק של השאלה שלו אל תיבת הדואר שלו.
לחילופין, יכול להיות שהספאמר פשוט ניסה להגיע אל המוכרים בעזרת שאלה כביכול ממני, ורק בגלל העובדה שאני מקבל העתק לתיבה הייתי מודע לכך.

חיפשתי איזה לינק או כתובת לשלוח לאביוז הודעה זריזה על כך שמישהו מתחמן את החשבון שלי ויבדקו איך זה אך היות ולא נראה אחד כזה בסביבה ניצלתי את העצלנות האופיינית לשבת שטופת שמש והבטחתי לעצמי שמחר אטפל בנושא.
עוד לא הספיק להגיע מחר וכבר נחתה בתיבת הדואר שלי הודעה על חשש לפריצה לחשבון שלי והודעה שהחברה חסמה אותו. הסיסמא הוחלפה והמתינה שאשלח סיסמא חדשה במקום.

בכל מקרה, טרחתי להחליף את הסיסמא, כמו גם לדווח על הספאמר, אני רק מקווה שהעסק יטופל. מלבד זאת – טוב לדעת שמישהו למעלה שם לב.

לדרג את הפוסט
4

תגובה אחת על “תודה ששמתם לב”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.