בשבילי הכוכב זה אתה


כבר זמן רב שאני מחפש דרך לקבל איזושהי אינדיקציה לגבי ה"מוצלחות" של הפוסטים שלי. כמות תגובות זה בהחלט פקטור נחמד, אבל כפי שכבר טרחו להסביר לי בעבר – לא תמיד ניתן להגיב בצורה רלוונטית וסתם לכתוב "פוסט מעולה, תודה רבה" זה מיותר. ראיתי אצל עומרי את votio אבל זה נראה לי קצת מטריד שצריך לשייך את כל הפוסטים הרצויים לאותה קטגוריה.

אחרי זמן ממושך של חפירות הגעתי במקרה לאיזה בלוג בספרדית שגם בעליו כנראה הוטרד מהנושא והחליט ליצור תוסף דירוג כוכביות שמאפשר להצביע לכל פוסט בניקוד של 1 – 5. התוצאה הממוצעת מוצגת בעזרת הכוכביות בהפרשים של 0.5 נקודות (3.0, 3.5, 4.0 וכן הלאה).

התוסף עובד, לפחות ברמה של להציג את הכוכביות ולזכור את הניקוד. כרגע, בכל מקרה, זה בערך הכל. הקוד כתוב בצורה מאוד מבולבלת ומאוד לא מתחשבת (בחוקים של העברית לפחות, לך תבדיל בין הצבעה אחת ל 2 הצבעות) וכתוב בתוך מספר קבצים במקום בקובץ אחד מרוכז. המטרה הסופית ליצור דף אדמין (עדיין אין), וליצר עמוד שמציג את הפוסטים המדורגים ביותר (קיימת פונקציה שמציגה את זה בצורה בסיסית, אבל צריך לעבוד על התצוגה שלה).

בכל מקרה, דירוג לפוסטים זה חביב וזה נותן אינדיקציה. מאידך, זה גם פתח לסכנה. אנא, אם יש פוסטים שהיו אהובים עליכם במיוחד, או נראו לכם מחורבנים במיוחד, אנא הקדישו דקה שתיים למצוא אותם ולדרג אותם לטובת המשך העבודה על התוסף.

לדרג את הפוסט
3.8

4 תגובות על “בשבילי הכוכב זה אתה”

  1. לא מצליחה.
    הלוך ושוב ניסיתי ללחוץ על הכוכבים, למעלה וגם למעלה למעלה.
    לא קרה שומדבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.