דיסק הולוגרפי?


החברה הטובים ב our-picks מכריזים בשמחה על בואו של האח החדש במשפחת התקליטורים. אם הדיון עד עכשיו נגע בבלו-ריי מול HD היתרונות והחסרונות שלהם, הרי שעכשיו מצטרפים התקליטורים ההולוגרפיים לקרב.

עדיין לא ברור אם זו רק שמועה או כבר הכרזה אבל מדובר כאן על תקליטור בנפח של 300GB, נפח אדיר לכל הדעות. מן הסתם, לפחות בשלב הזה, עדיין לא מדובר במוצר לשוק הביתי. המחירים מוערכים בכ 100$ למדיה ו 15000$ עבור הכונן.

ועכשיו השאלה – 300GB? מה עושים עם זה?

לדרג את הפוסט
0

8 תגובות על “דיסק הולוגרפי?”

 1. מה הבעיה, שומרים סדרות טלוויזיה שלמות.
  לי אישית יש איזה 200 גי'גה וידאו, ואני מעביר עונות לDVD מדי פעם.

 2. אין שום בעיה – אם יש לך תקציב כמובן.
  ב 15000$ אתה יכול היום לרכוש שרת אימתני עם נפח איכסון עצום ופשוט לחבר אותו כמדיית איחסון ברשת.
  או לקנות לי קוואסאקי נינג'ה 600 – לקראת היומולדת הממשמש ובא

 3. תגיד, נראה לך שאין לי מה לעשות, רק לענות של שאלות מטופשות?
  עכשיו לא תדע לעולם מה כתבתי בתגובה המקורית.

 4. כתבתי משהו על זה שאפשר לקנות חמש דיסקים של 200 ג'יגה ב100$ כל אחד, ולצאת לטיול של חודשיים בארצות הברית ב14500$ הנותרים.
  שלחתי את ההודעה, ועברתי טאב.
  כשחזרתי אחרי כמה דקות, ראיתי הודעה שאומרת שלא עניתי על השאלה המטופשת, וכשלחצי על חזור בדפדפן, הוא שכח את כל מה שכתבתי קודם.

 5. אה, לזה הכוונה בשאלה מטופשת 🙂
  חשבתי לשנות את הפונקציה כך שתציג גם את התוכן (כדי שניתן יהיה לעשות קופי פייסט) זמן… אין לי זמן

 6. מה שמעצבן אותי (וקרה לי שוב כשהקלדתי את ההודעה הזו, תאמין או לא) זה שאם אני מפספס את השאלה, אני צריך להקליד את התגובה שוב.
  שימושיות : 0.

 7. […] תמיכה בטכנולוגיה עתידית – על זה נותר רק לשאול מהי טכנולוגיה עתידית וכמה רחוק הוא העתיד? לפני שנתיים דיברו על ה PCIe ואיך אסור לקנות לוח אם שאינו תומך בטכנולוגיה הזו. בינואר 2007 הוכרז כבר תקן ה PCIe 2.0 ובפועל, כרטיסי מסך תואמי AGP עדיין נמכרים זמינים בשוק לכל דורש. גם הדיבור על תקני הרשתות האלחוטיות מהווה דוגמא טובה, וכך גם נושא החיבוריות של ציוד היקפי (בלוטות‘ בהווה ו USB אלחוטי בעתיד). הדוגמא הטובה ביותר לחוסר הרלוונטיות של טכנולוגיות עתידיות נמצאת בקרב שבין בלו ריי וה HD והנה רק לא מזמן התבשרנו על טכנולוגיה של דיסקים הולוגרפים שאמורים להיות טובים יותר משתי הטכנולוגיות מבוססות הלייזר הכחול. נכון לעכשיו, שתי הטכנולוגיות המדוברות מדשדשות והקהל גם ככה אינו ממהר לרכוש. בסופו של דבר, בקצב ההתקדמות של הטכנולוגיה כיום – אף אחד לא באמת יודע מה הטכנולוגיה העתידית. המחקר של IDC שמנסה לחזות כיצד יראה המחשוב ב 2010 הוא נחמד אבל לא ממש פרקטי שכן הוא מתבסס על הטכנולוגיות הקיימות כיום או כאלה שנמצאות בשלבי תקינה אך לא לוקח בחשבון טכנולוגיות שנמצאות בשלבי פיתוח ראשוניים ועדיין לא נחשפו. […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.