גוגל גרופס בעברית

נכנסתי לבדוק מה חדש בגוגל גרופס וראו זה פלא – הממשק שונה לממשק עברי טהור.

ממשק עברי לגוגל גרופס

אני לא יודע אם זה זיהוי על פי מיקום, או שמא בגלל ששיניתי את הממשק של הג'ימייל שלי לעברית – אבל הנה, עברית בגוגל גרופס.

עידכון, 18:40:  הכוונה בפוסט זה הייתה להביע את הפליאה על ההמרה בין הממשקים על ידי גוגל ולברר אם זה התבצע על פי מיקום או על בסיס שינוי ההגדרות שלי בג'ימייל.

לדרג את הפוסט
0

Comments

4 תגובות על “גוגל גרופס בעברית”

 1. תמונת פרופיל של גדליה
  גדליה

  אכן בגלל ששינית את הממשק לעברית כל שירותי גוגל משונים לעברית כדי לקבל לכך הוכחה שנה בחזרה לאנגלית ותראה את ההודעה שתקבל ותשאל אותך אם אתה רוצה שגם כל שאר השרותים ישונו

 2. איזה פלא?
  חבל, שלא ראית את הידיעה שלי לפני חודש:)
  בכל מקרה, מה שרציתי להגיד לך זה שגוגל אנליסט תהיה בעברית.
  "הוכחה" קטנה אפשר להיכנס דרך:

  http://www.google.co.il/analytics

 3. גדליה – תודה, אחרי שהעליתי את הפוסט, החלטתי לנסות לשנות את התיבה לאנגלית ולהיכנס שוב – ואכן השינוי הופיע. אכן לדעת חכמים כיוונת 🙂

  חרמון – ידעתי שיש תרגום עברי לגוגל גרופס כבר ממזמן. (אפילו לפני הפירסום שלך, לצורך הפרוטוקול). פשוט אני לא משתמש בו. לפני שבוע הפכתי את התיבה שלי בג'ימייל לעברית ואף אישרתי את הסכמתי לכך שהשרותים הנוספים של גוגל יהפכו לעברית גם כן.

  אתמול בערב, כשבדקתי את הגרופס – זה היה באנגלית. היום בבוקר כשבדקתי את הגרופס, זה היה בעברית. לצורך הדיון, אני משתמש בגוגל.קום ולא בגוגל.קו.איל. השינוי הזה – היה מרענן (מרגיז משהו, אבל מרענן) והוא תפס אותי בהפתעה – כי לא ציפיתי לו. היות והיה לי בדיוק דקה וחצי פנויות – זה הפוסט שיצא והוא לא מכיל את הפליאה וההשתאות שלי (או את הכעס של – מה פתאום משנים לי ממשק)

  באשר למה יתרגמו גוגל לעברית – המטרה של הקמת הסניף הישראלי של גוגל, בין היתר, היא הקמה של גוגל ישראלי – הווה אומר כל השירותים זמינים בעברית. הם יתרגמו גם את האקסל שלהם, והכתבן שלהם ואפילו את המקבילה שלהם לפרונט פייג'. בדיוק מהסיבה הזו אני לא טורח לשבת כל היום ולהריץ כל מיני צירופי מילים בסוף של גוגל בעברית – אני יודע שהכל יגיע בסוף.

 4. לא חשבתי אחרת.
  ברור שאם תגיד להם שהשירותים שקיימים בעברית, יהיו בעברית-אז תקבל אותם בעברית.
  והבעיה שלך, הייתה שאתה משתמש בקום ולא בקו.איל.
  לא רק שירותים זמינים בעברית, אלא עוד דברים, שאם אומר אותם, הם לא כל כך יאהבו את זה..
  (רמז: חיפה ות"א-מרכזי המפתחים).
  ותתפלא או שלא, אני לא מריץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *